Vitamínový balíček TRÁVENIE a OČISTA

Akcia Tip
8 hodnotení
–10 %
Dr.Vitamin Vitamínový balíček TRÁVENÍ a OČISTA
€55,10 –10 % €49,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Človek denne prichádza do styku s množstvom toxínov. Dostávajú sa do tela zo vzduchu, vody, pôdy a v potrave. Naša strava sa skladá z polotovarov, rafinovaného cukru a umelých látok, ktoré náš organizmus nedokáže spracovať. V našom balíčku vitamínov nájdete kombináciu prírodných doplnkov stravy, ktoré pomáhajú očistiť trávenie a črevá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Človek denne prichádza do styku s množstvom toxínov. Dostávajú sa do tela zo vzduchu, vody, pôdy a v potrave. Naša strava sa skladá z polotovarov, rafinovaného cukru a umelých látok, ktoré náš organizmus nedokáže spracovať. Hormóny a antibiotiká z mäsa, lieky, alkohol a mnohé ďalšie látky sa usadzujú v tele.

V našom balíčku vitamínov nájdete kombináciu prírodných doplnkov stravy, ktoré pomáhajú očistiť trávenie a črevá.

Pokiaľ tento systém nefunguje správne, napríklad keď máme zápchu, toxické zvyšky sa v čreve rozkladajú pomaly a dostávajú sa späť do tela.

Balíček TRÁVENIE a OČISTA obsahuje:

  • Očista hrubého čreva - prispieva k regenerácii tráviacej sústavy, aby sa sama dokázala zbaviť usadenín, toxínov a parazitov. Tento prípravok prispieva k podpore harmonizácie v zažívacom ústrojenstve. Napomôže vašim črevám znovu dobre absorbovať nevyhnutné vitamíny a minerály. Prispieva k urýchleniu času trávenia, spracovania potravy a vylučovania, vďaka čomu napomáha k obnove vašej vitality a energie. Pokiaľ si očistíte hrubé črevo, prospeje to vášmu celému telu. Medzi ďalšie účinky patrí: pomáha zbaviť sa zápchy, prispieva k odstráneniu parazitov, zníženiu únavy, redukcie plynatosti a nadúvaniu, úbytok akné, podporuje úbytok váhy. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch TU.
  • Riasa Spirulina - pomáha prirodzenému detoxikačnému procesu vášho tela, zvyšuje energetickú hladinu a vitalitu, podporuje zdravie pečene, pomáha zbaviť telo ťažkých kovov, pomáha udržovať normálnu funkciu hrubého čreva. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch TU.
  • Minerály a stopové prvky – tento produkt obsahuje 10 základných minerálov a stopových prvkov. Tieto látky sú výborným pomocníkom pri podpore procesov trávenia, pretože sa podieľajú na odstraňovaní odpadových látok z tela. Prispievajú k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, makroživín a mastných kyselín, regulujú spaľovanie energetických zdrojov, stimulujú priame využívanie tuku a zamedzujú ukladaniu cholesterolu. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch TU.

Viac info o očiste a trávení TU.

Chceli by ste vyskladať iný balíček, alebo máte nejaké špeciálne požiadavky na darček? Kontaktujte nás, radi vám zadarmo pomôžeme s výberom.

vitaminy@drvitamin.sk

+420 725 356 088

 

Upozornenie: Výživové hodnoty a zloženie nájdete zvlášť pri každom produkte. Produkty nie sú zabalené v darčekovom balení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: