Vitamínový balíček TRÁVENIE a OČISTA

Akcia Tip
8 hodnotení
–10 %
Dr.Vitamin Vitamínový balíček TRÁVENÍ a OČISTA
€55,10 –10 % €49,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Človek denne prichádza do styku s množstvom látok, ktoré môžu mať na telo rôzne vplyvy. Dostávajú sa do tela zo vzduchu, vody, pôdy a v potrave. Naša strava sa skladá z polotovarov, rafinovaného cukru a umelých látok, ktoré náš organizmus nedokáže spracovať. V našom balíčku vitamínov nájdete kombináciu prírodných doplnkov stravy, ktoré môžu prispieť k celkovému zdraviu čriev a tráveniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Človek denne prichádza do styku s množstvom látok, ktoré môžu mať na telo rôzne vplyvy. Dostávajú sa do tela zo vzduchu, vody, pôdy av potrave. Naša strava sa skladá z polotovarov, rafinovaného cukru a umelých látok, ktoré náš organizmus nedokáže spracovať. V našom balíčku vitamínov nájdete kombináciu prírodných doplnkov stravy, ktoré môžu prispieť k celkovému zdraviu čriev a tráveniu.

Balíček TRÁVENIE a OČISTA obsahuje:

  • Očista hrubého čreva - prispieva k správnemu fungovaniu tráviacej sústavy a prečisťovaniu. Obsahuje látky, ktoré napomáhajú vylučovaniu a harmonizácii a normálnej činnosti trávenia a čriev. Napomôže vašim črevám dobre absorbovať nevyhnutné vitamíny a minerály. Obsahuje bylinky, ktoré prispievajú k vylučovaniu, prečisteniu tela, normálnemu tráveniu a funkcii čriev, imunite a pôsobia proti nadúvaniu. Napomáhajú kontrole telesnej hmotnosti a chudnutiu a udržujú žiarivú pleť bez nedokonalostí.
  • Riasa Spirulina - podporuje imunitný systém a vitalitu tela, pomáha udržovať normálnu hladinu glukózy v krvi a tiež pomáha kontrolovať váhu.
  • Minerály a stopové prvky – produkt napríklad obsahuje vápnik, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov alebo železo, ktoré prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu.

Viac info o očiste a trávení TU.

Chceli by ste vyskladať iný balíček, alebo máte nejaké špeciálne požiadavky na darček? Kontaktujte nás, radi vám zadarmo pomôžeme s výberom.

vitaminy@drvitamin.sk

+420 725 356 088

Upozornenie: Výživové hodnoty a zloženie nájdete zvlášť pri každom produkte. Produkty nie sú zabalené v darčekovom balení.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: