Multi Vitamineral Aktiv - 30 tekutých kapsúl

Bez GMO a lepku
9 hodnotení
€9,40
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Svojím zložením je Vitamineral Aktiv navrhnutý pre ľudí s vysokým fyzickým alebo psychickým pracovným nasadením. Pokiaľ máte náročnú psychickú alebo fyzickú prácu, alebo ťažšie obdobie, Aktiv Vám pomôže, aby ste mali všetko, čo vaše telo pre zdravie a tvorbu energie potrebuje, aby ste sa cítili dobre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multi Vitamineral Aktiv

Svojím zložením je Vitamineral Aktiv navrhnutý pre ľudí s vysokým fyzickým alebo psychickým pracovným nasadením. Pokiaľ máte náročnú psychickú alebo fyzickú prácu, alebo ťažšie obdobie, Aktiv Vám pomôže, aby ste mali všetko, čo vaše telo pre zdravie a tvorbu energie potrebuje, aby ste sa cítili dobre.

Extra silný Vitamineral Aktiv je vyvinutý podľa najnovších poznatkov vedy a výskumu. Obsahuje 100% vyvážené zloženie až 31 vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok (ženšen, zelený čaj, luteín,...). Multivitamín s minerálmi je určený na dlhodobé a pravidelné užívanie.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
bez laktozy  Bez laktózy
 
icon_konzervanty  Bez umelých sladidiel a ochucovadiel
 

Podporuje imunitu, kosti, svaly, pleť, vlasy a nechty. Tiež pozitívne ovplyvňuje metabolizmus, mozog, hormóny a krv. Podporuje správne fungovanie zraku, srdca a psychiky.

Jeho veľkým plusom oproti iným multivitamínovým doplnkom je jeho forma (gélová kapsula, ktorá sa ľahko prehĺta a rýchlo vstrebáva) a bohaté zloženie. Doprajte si kvalitný výživový doplnok na posilnenie imunity celej rodiny.

Čím Multi Vitamineral Aktiv prospieva?

Obsahuje 15 vitamínov, 10 minerálov a stopových prvkov, Omega 3, Koenzým Q10 a bioflavonoidy a majú napríklad tieto účinky:

 • Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej
 • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Draslík prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • Vitamín C prispieva k správnej funkcii krvných ciev
 • Vitamín C prispieva k správnej funkcii kostí, zubov a chrupaviek
 • Zinok prispieva k správnej funkcii pokožky, nechtov a vlasov
 • Vitamín B5 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • Niacín prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky
 • Vitamín A prispieva k udržaniu dobrého zraku
 • Železo prispieva k normálnemu fungovaniu pamäti, pozornosti, reakčným a vyjadrovacím schopnostiam
 • Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • Vitamín B1 prispieva k správnej funkcii srdca
 • Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi
 • Zinok prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii
 • Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej činnosti
 • Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu

TECHNOLÓGIA TEKUTÝCH VITAMINOV

Multi VITAMINERAL je multivitamínový a multiminerálny doplnok stravy, vyrábaný novou technológiou tekutých vitamínov. Technológia tekutých vitamínov: Gélová kapsula sa ľahko prehĺta, v žalúdku sa jednoducho rozpustí a nezaťažuje ho. To je výhoda tejto novej technológie oproti bežným multivitamínom v tabletách, v ktorých sú vitamíny veľmi silne zlisované a telo z nich nedokáže mať plnohodnotný účinok. Neobsahuje žiadne geneticky modifikované zložky, lepok, laktózu a iné, často škodlivé látky ako „klasické tablety“. Nenájdete v nej ani žiadny cukor ani umelé sladidlá, ochucovadlá či povzbudzujúce látky - len všetky základné vitamíny a minerály, ktoré Vaše telo potrebuje. Vnútri želatínovej kapsule je tekutina.

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista trávenia

Celé zloženie a dávkovanie nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: