Multi Vitamineral Aktiv - 30 tekutých kapsúl

Bez GMO a lepku
9 hodnotení
€9,40
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.3.2024

Svojím zložením je Multi Vitamineral Aktiv navrhnutý pre ľudí s vysokým fyzickým alebo psychickým pracovným nasadením. Ak máte náročnú psychickú alebo fyzickú prácu, alebo ťažšie obdobie, Aktiv Vám pomôže, aby ste mali všetko, čo vaše telo na regeneráciu a tvorbu energie potrebuje, aby ste sa cítili dobre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multi Vitamineral Aktiv

Svojím zložením je Multi Vitamineral Aktiv navrhnutý pre ľudí s vysokým fyzickým alebo psychickým pracovným nasadením. Ak máte náročnú psychickú alebo fyzickú prácu, alebo ťažšie obdobie, Aktiv Vám pomôže, aby ste mali všetko, čo vaše telo na regeneráciu a tvorbu energie potrebuje, aby ste sa cítili dobre.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
bez laktozy  Bez laktózy
 
icon_konzervanty  Bez umelých sladidiel a ochucovadiel
 


Extra silný Vitamineral Aktiv je vyvinutý podľa najnovších poznatkov vedy a výskumu. Obsahuje 100% vyvážené zloženie až 31 vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok (ženšen, zelený čaj, luteín,...). Multivitamín s minerálmi je určený na dlhodobé a pravidelné užívanie.

Obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri celkovom oslabení organizmu, dodávajú telu potrebné vitamíny a minerály pri športe, redukčných diétach, pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe a znižujú únavu a vyčerpanie. Podporuje imunitu a udržuje nervy, svaly a kosti v dobrom stave. Napomáha zlepšovať kvalitu pokožky a zaistiť rovnováhu fyzického a duševného zdravia.

Jeho veľkým plusom oproti iným multivitamínovým doplnkom je forma (gélová kapsula, ktorá sa ľahko prehĺta a rýchlo vstrebáva, v žalúdku sa jednoducho rozpustí a nezaťažuje ho) a bohaté zloženie. Doprajte si kvalitný výživový doplnok na posilnenie imunity celej rodiny.

Čím Multi Vitamineral Aktiv prospieva?

 • posilňuje imunitu
 • zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, kože
 • dodáva energiu
 • znižuje únavu
 • podporuje stavbu kostí
 • vhodný na údržbu nervovej sústavy
 • upravuje metabolizmus
 • zlepšuje funkciu mozgu
 • aktivuje hormonálny systém
 • nevyhnutný pre výživu svalov a tvorbu krvi
 • zaisťuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia

TECHNOLÓGIA TEKUTÝCH VITAMINOV

Multi VITAMINERAL je multivitamínový a multiminerálny doplnok stravy, vyrábaný novou technológiou tekutých vitamínov. Technológia tekutých vitamínov: Gélová kapsula sa ľahko prehĺta, v žalúdku sa jednoducho rozpustí a nezaťažuje ho. To je výhoda tejto novej technológie oproti bežným multivitamínom v tabletách, v ktorých sú vitamíny veľmi silno zlisované a telo z nich nedokáže mať plnohodnotný účinok. Neobsahuje žiadne geneticky modifikované zložky, lepok, laktózu a iné, často škodlivé látky ako „klasické tablety“. Nenájdete v nej taktiež žiadny cukor ani umelé sladidlá, ochucovadlá či povzbudzujúce látky - len všetky základné vitamíny a minerály, ktoré Vaše telo potrebuje. Vnútri želatínovej kapsule je tekutina.

(Zdroje: Knihy od Adelle Davis a Earl Mindell)

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista trávenia

Celé zloženie a dávkovanie nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: