O nás

Naša filozofia

Všetko to začalo vtedy, približne 20 rokov dozadu, keď potraviny začali strácať svoju kvalitu. Ovocie a zelenina už nemali tú výbornú chuť a prenikavú vôňu, pôda začala byť znehodnocovaná postrekmi a ochudobnená o živiny a potraviny prestali dozrievať prirodzene, ale na pultoch v supermarketoch pod umelým svetlom. Keď sa k tomu pridalo zhoršujúce sa zdravie celého obyvateľstva, nárast chorôb, hneď sme vedeli, odkiaľ vietor fúka. Väčšina potravín stratila svoju najdôležitejšiu vlastnosť – prestali byť výživné.

"Väčšina potravín stratila svoju najdôležitejšiu vlastnosť - prestali byť výživné."

A tak v roku 2010 vznikla myšlienka založiť firmu Dr.Vitamin. Nechceli sme, aby zdravie ľudí padalo na nevýživných potravinách. Preto sme sa rozhodli pomáhať ľuďom dopĺňať medzery vo výžive pomocou doplnkov stravy. Na českom trhu nebola firma, ktorá by ponúkala to, čo sme hľadali (pôvodne sme začínali v Česku a po čase sme sa rozrástli aj na Slovensko). Naše požiadavky na produkty boli, aby sa vyrábali z kvalitných prírodných ingrediencií, rýchlo sa vstrebávali, mali veľmi vysoké dávky aktívnej látky a boli účinné, vďaka čomu by sme dokázali pomôcť našim priateľom, rodine a budúcim zákazníkom vyriešiť ich problémy. Okrem toho sme sa chceli zamerať na vzdelávanie ľudí o vitamínoch, o zbytočne nadmernej konzumácii liekov a o tom, že mnoho chorôb sa dá zvládnuť práve pomocou správnej výživy. Pretože jedine vtedy, keď má človek správne informácie, dokáže robiť správne rozhodnutia. Netrvalo dlho a naše plány sa uskutočnili. Náš tím sa začal rozširovať, expandovali sme na Slovensko, zažili sme veľa úspechov ale aj zlyhaní a popri tom sme zbierali cenné skúsenosti...

"Nechceli sme, aby zdravie ľudí padalo na nevýživných potravinách."

A dnes sme tu. Od nášho založenia prešlo už 12 rokov a veľa vecí sa zmenilo. No to, čo sa nezmenilo vôbec, je obrovská ochota pomáhať ľuďom zlepšovať ich telesný, ale aj psychický stav a vidieť, že sa im potom skutočne lepšie darí. Tá radosť, ktorú táto práca prináša, je na nezaplatenie.

Ďakujeme, že nás podporujete.

S láskou ♥ 
ADELA PREKOPOVÁ
Výkonná riaditeľka firmy Dr.Vitamin

fotka CEO Dr.Vitamin