Vitamínové balíčky pre zamestnancov

Úspech vašej firmy stojí na schopných a hlavne zdravých zamestnancoch. Veríme, že sa o nich dobre staráte, aby ste mohli ako firma rásť a prosperovať. Sen každého zamestnávateľa je, aby PN-ky boli čo najmenšou súčasťou pracovných záležitostí. Alebo sa mýlime? :)

K dobrému stavu výkonných a produktívnych zamestnancov prispieva aj dobrý zdravotný stav postavený na vyváženej strave a výživových doplnkoch.

Náš tím Dr.Vitamin vám ponúka rokmi odskúšaný, účinný doplnok stravy, ktorý podporí zdravie a imunitu vašich zamestnancov, zvýši ich energiu a vitalitu, čo bude mať vplyv nielen na ich výkonnosť, ale aj na výsledky celej vašej firmy!

Zabudnite na hrsť tabletiek, ktoré by museli vaši zamestnanci každý deň s nechuťou prehĺtať. Máme lepšie riešenie!

Ponúkame vám komplexné riešenie vo forme doplnku stravy, ktorý je vhodný pre ženy aj mužov a taktiež pre všetky profesie (sedavé, fyzicky náročné, pre tých čo pracujú za počítačom, ale aj pre tých, ktorí pracujú s ľuďmi).

Ide o výživový doplnok Multi Vitamineral, ktorý podporuje imunitu vďaka vysokému obsahu vitamínu C, D, A, E, Selénu, Zinku, Koenzýmu Q10 a Omega 3. Tiež znižuje únavu, dodáva energiu, zlepšuje funkciu mozgu a zaisťuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia.

SK multi porovnanie (1)

 

Cena 1 mesačného balenia je 6,50 € bez DPH.

(V prípade odberu väčšieho množstva je možná množstevná zľava)

 

multi vitamineral premium

 

Máte záujem o doplnok stravy pre svojich zamestnancov? Kontaktujte nás a radi sa s vami dohodneme na spolupráci.

email ikonka vitaminy@drvitamin.sk

2_10 +420 725 356 088 

 

Pár referencií od zamestnávateľov:

„Počas covidového roku 2020 sme potrebovali zvýšiť imunitu našich zamestnancov a klientov v zariadení opatrovateľskej služby. Preto sme hľadali na trhu vhodné výživové doplnky, s vysokým obsahom účinných látok, ktoré by dokázali pomôcť našim 50 zamestnancom. Rozhodli sme sa pre vitamíny od Dr.Vitamin a dnes hodnotíme toto rozhodnutie ako správne, pretože sme takmer 10 mesiacov nezaznamenali ochorenie spojené s Covid. Aj vďaka týmto doplnkom stravy sme zvládli toto náročné obdobie a preto odporúčam spoluprácu s Dr.Vitamin."

- Petra J., riaditeľka Zariadenia sociálnej starostlivosti

"Keď sa v marci 2020 začal šíriť covid, vedeli sme, že jediná cesta, ako udržať správny chod firmy, je podporiť zdravie a imunitu našich zamestnancov. Rozhodli sme sa to urobiť pomocou doplnkov stravy a tak sme začali hľadať tú najlepšiu voľbu. Keď sme objavili firmu Dr.Vitamin a ich Multi Vitamineral, bolo rozhodnuté.Tento produkt je výborný, odporúčam ho všetkým firmám a ich zamestnancom - vďaka nemu boli naši zamestnanci zdraví a PN-iek sme mali minimum. Páči sa mi, že zamestnanci nemusia užívať hromadu kapsúl, ale majú všetko v 1 účinnej kapsule. Určite od vás budeme vitamíny aj naďalej odoberať. Ďakujeme."

- Pavol P., majiteľ online obchodu

„Na konci roku 2020 sme sa rozhodli, že dáme našim zamestnancom vitamíny ako darček. Bola nám odporúčaná firma Dr.Vitamin a pretože ich produkt mal lepšie zloženie ako ostatné konkurenčné firmy, tak sme s nimi nadviazali spoluprácu. Sme radi, že sme sa takto rozhodli, zamestnanci aj ich imunita sa takému darčeku potešili."

- Andrea, Ekonom Predajne syrových výrobkov

email ikonka vitaminy@drvitamin.sk

2_10 +420 725 356 088

 

8 dôvodov, prečo sú naše vitamíny dobré riešenie pre vašich zamestnancov:

  1. komplexný produkt, ktorý má v jednej kapsule všetky potrebné vitamíny
  2. efektívne zlepšenie zdravia
  3. žiadne kombinácie obalov, málo odpadu
  4. nemusíte strácať čas rozhodovaním a robiť súťaž medzi produktmi, Multi Vitamineral je jediný na trhu
  5. rýchla doprava a dodanie
  6. jednoduchá logistika OBJEDNANIE - DORUČENIE - ROZDANIE ZAMESTNANCOM - EVIDENCIA v karte zamestnanca
  7. účinný pre mužov aj ženy a tiež pre všetky profesie
  8. možnosť otestovať produkt zadarmo

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

89
189

Značky

Zobrazených položiek: 2
multivitamineral front
Tip Bez GMO a lepku
€9

Multi VITAMINERAL Premium obsahuje až 36 zložiek v 1 kapsule! Je navrhnutý tak, aby splnil požiadavky ľudí, ktorí majú vysokú fyzickú aj psychickú záťaž a dodal im všetky...

233
Dr.Vitamin Multi Vitamineral pro ŽENY 30 tekutých kapslí - 36 složek
Bez GMO a lepku
€8

Multi Vitamineral ŽENY obsahuje až 36 zložiek v 1 kapsule! Je vhodný pre ženy v každom veku a pomáha pokryť výživové potreby ženského tela. Vďaka tekutej gélovej kapsule sa...

231