Multi Vitaminerál PREMIUM 30 tekutých kapsúl - 36 zložiek - silnejší

Tip Bez GMO a lepku
12 hodnotení
€9
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.3.2024

Multi VITAMINERAL Premium obsahuje až 36 zložiek v 1 kapsule! Je navrhnutý tak, aby splnil požiadavky ľudí, ktorí majú vysokú fyzickú aj psychickú záťaž a dodal im všetky potrebné živiny pre optimálne fungovanie. Vďaka tekutej gélovej kapsule sa rýchlo vstrebáva, ľahko prehĺta a nezaťažuje žalúdok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multi Vitamineral

Multi VITAMINERAL Premium je vysoko kvalitný výživový doplnok určený pre každého. Hlavne pre ľudí s vyššou fyzickou a psychickou záťažou a dospievajúcu mládež. Prispieva k podpore imunitného systému a stavbe kostí, je vhodný na údržbu nervovej sústavy, prispieva k úprave metabolizmu, zlepšeniu funkcie mozgu, aktivácii hormonálneho systému. Nevyhnutný je aj pre výživu svalov a krvotvorbu. Napomáha zlepšovať kvalitu pokožky a zaistiť rovnováhu fyzického a duševného zdravia.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
bez laktozy  Bez laktózy
 
icon_konzervanty  Bez umelých sladidiel a ochucovadiel
 

Obsahuje 15 vitamínov, 10 minerálov a stopových prvkov, Omega 3, Koenzým Q10 a bioflavonoidy – všetko, čo prispieva k správnej funkcii ľudského organizmu. Podporuje energiu, udržanie vitality a výkonnosti organizmu a je odporúčaný pre ženy aj mužov počas celého roka. Svojím zložením je Multi VITAMINERAL Premium navrhnutý pre ľudí s vysokým fyzickým alebo psychickým pracovným nasadením. Vďaka praktickému baleniu po 6 kapsúl v blistri (pláte) si ich môže vziať každý člen rodiny so sebou do práce či školy.

Jeho veľkým plusom oproti iným multivitamínovým doplnkom je jeho forma (gélová kapsula, ktorá sa ľahko prehĺta a rýchlo vstrebáva, v žalúdku sa jednoducho rozpustí a nezaťažuje ho) a bohaté zloženie. Doprajte si kvalitný výživový doplnok na posilnenie imunity celej rodiny.

 Čím Multi Vitamineral prospieva?

 • posilňuje imunitu
 • zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, kože
 • dodáva energiu
 • znižuje únavu
 • podporuje stavbu kostí
 • vhodný na údržbu nervovej sústavy
 • upravuje metabolizmus
 • zlepšuje funkciu mozgu
 • aktivuje hormonálny systém
 • nevyhnutný pre výživu svalov a tvorbu krvi
 • zaisťuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia

TECHNOLÓGIA TEKUTÝCH VITAMÍNOV

Multi VITAMINERAL je multivitamínový a multiminerálny doplnok stravy, vyrábaný novou technológiou tekutých vitamínov. Technológia tekutých vitamínov: Gélová kapsula sa ľahko prehĺta, v žalúdku sa jednoducho rozpustí a nezaťažuje ho. To je výhoda tejto novej technológie oproti bežným multivitamínom v tabletách, v ktorých sú vitamíny veľmi silno zlisované a telo z nich nedokáže mať plnohodnotný účinok. Neobsahuje žiadne geneticky modifikované zložky, lepok, laktózu a iné, často škodlivé látky ako „klasické tablety“. Nenájdete v nej taktiež žiadny cukor ani umelé sladidlá, ochucovadlá či povzbudzujúce látky - len všetky základné vitamíny a minerály, ktoré Vaše telo potrebuje. Vnútri želatínovej kapsule je tekutina.

(Zdroje: Knihy od Adelle Davis a Earl Mindell)

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista hrubého čreva

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: