Vitamínový balíček MUŽ

Akcia Tip
7 hodnotení
–10 %
MUZ
€35,70 –10 % €32
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Chcete obdarovať svojho tatka, brata, kamaráta, kolegu, suseda, priateľa alebo syna, no neviete čím? Darujte niečo, čo sa hodí každému. Darujte zdravie. Táto špeciálne navrhnutá sada produktov poteší a zároveň podporí ich zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete obdarovať svojho tatka, brata, kamaráta, kolegu, suseda, priateľa alebo syna, no neviete čím? Darujte niečo, čo padne vhod každému. Darujte zdravie. Táto sada obsahuje 3 kvalitné výživové doplnky, ktoré podporia zdravie a pokryjú výživové požiadavky mužov všetkých vekových kategórií.

Balíček obsahuje:

  • Vápnik + Horčík + Vitamín D - Keďže muži bývajú často vyčerpaní a unavení z práce, tieto minerály podporujú tvorbu energie, výkonnosť a majú prirodzený upokojujúci účinok. Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí, zubov a taktiež prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania, únavy a tiež prispieva k správnej funkcii psychiky. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosforu, podieľa sa na fungovaní imunitného systému a prispieva k udržaniu zdravých kostí a správnemu fungovaniu svalov.
  • Vitamín C - Vitamín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Tiež prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy alebo po nej a podporuje dobrý stav pokožky a kostí.
  • Multi Vitamineral - Multivitamín obsahuje až 36 zložiek v 1 kapsule. Je navrhnutý tak, aby splnil požiadavky ľudí, ktorí majú vysokú fyzickú aj psychickú záťaž a dodal im všetky potrebné živiny pre optimálne fungovanie. Vďaka tekutej gélovej kapsule sa rýchlo vstrebáva, ľahko prehĺta a nezaťažuje žalúdok.

Chceli by ste vyskladať iný balíček, alebo máte nejaké špeciálne požiadavky na darček? Kontaktujte nás, radi vám zadarmo pomôžeme s výberom.

vitaminy@drvitamin.sk

+420 725 356 088

 Upozornenie: Výživové hodnoty a zloženie nájdete zvlášť pri každom produkte. Produkty nie sú zabalené v darčekovom balení.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: