Vitamínový balíček MUŽ

Akcia Tip
7 hodnotení
–10 %
MUZ
€35,70 –10 % €32
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Chcete obdarovať svojho ocina, brata, kamaráta, kolegu, suseda, priateľa alebo syna, no neviete čím? Darujte niečo, čo sa hodí každému. Darujte zdravie. Táto špeciálne navrhnutá sada produktov poteší a zároveň podporí ich zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete obdarovať svojho ocina, brata, kamaráta, kolegu, suseda, priateľa alebo syna, no neviete čím? Darujte niečo, čo padne vhod každému. Darujte zdravie. Táto sada obsahuje 3 kvalitné výživové doplnky, ktoré podporia zdravie a pokryjú výživové požiadavky mužov všetkých vekových kategórií.

Balíček obsahuje:

  • Vápnik + Horčík + Vitamín D - Keďže muži bývajú často vyčerpaní a unavení z práce, tieto minerály podporujú tvorbu energie, výkonnosť a majú prirodzený upokojujúci účinok. Vápnik je nevyhnutný pre zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, znižuje riziko zlomenín a rednutia kostí a zaisťuje pravidelnú srdcovú činnosť. Horčík pomáha zachovať správnu hladinu cholesterolu, udržuje v dobrom stave obehový systém a je prevenciou proti infarktu. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a horčíka, podieľa sa na fungovaní imunitného systému, pomáha upokojovať nervy, dopomáha k zdravému spánku a znižuje citlivosť na bolesť. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.
  • Vitamín C - Vitamín C stimuluje imunitný systém v priebehu vírusových a bakteriálnych infekcií k väčším výkonom. Tiež pomáha pri liečení prechladnutia, zmierňuje príznaky stresu a vyčerpania, znižuje riziko vzniku krvných zrazenín a podporuje dobrý stav pokožky a zubov. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.
  • Multi Vitamineral - Obsahuje až 34 vitamínov a minerálov na podporu zdravia. Posilňuje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, kože, dodáva energiu a znižuje únavu. Rovnako zlepšuje funkciu mozgu, aktivuje hormonálny systém a je nevyhnutný na výživu svalov a tvorbu krvi. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.

 

Chceli by ste vyskladať iný balíček, alebo máte nejaké špeciálne požiadavky na darček? Kontaktujte nás, radi vám zadarmo pomôžeme s výberom.

vitaminy@drvitamin.sk

+420 725 356 088

 

Upozornenie: Výživové hodnoty a zloženie nájdete zvlášť pri každom produkte. Produkty nie sú zabalené v darčekovom balení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: