Vitamín C 1000 mg - 60 kaps.

Bez alergénov, GMO a lepku
8 hodnotení
€12,70
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Vitamín C podporuje imunitný systém v priebehu intenzívnej telesnej námahy a po nej. Udržuje dobrý stav pokožky a zubov, výrazne podporuje tvorbu kolagénu a prispieva k správnej funkcii psychiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín C 1000 mg

Vitamín C (kyselina askorbová) je rozpustný vo vode. Väčšina živočíchov si je schopná vytvárať svoj vlastný vitamín C, iba ľudia, opice a morčatá sú odkázaní na potravinové zdroje. Dávky sa vyjadrujú v mg. Vitamín C patrí medzi najčastejšie používané doplnky stravy. Kapsule sa užívajú ľahko a môžete si ich vziať kdekoľvek. Tento Vitamín C neobsahuje cukor, lepok, konzervanty, farbivá ani geneticky modifikované zložky.


icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Čím Vitamín C prospieva?

  • prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej
  • prispieva k správnej funkcii krvných ciev
  • prispieva k správnej tvorbe kolagénu
  • prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek
  • prispieva k správnej funkcii pokožky
  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky
  • zvyšuje vstrebávanie železa
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Vápnik, Horčík, Bioflavonoidy, Multivitamín, Očista hrubého čreva.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: