Vitamín C 1000 mg - 300 kaps. (výhodnejšie balenie)

Tip Bez alergénov, GMO a lepku
10 hodnotení
€38
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Výhodné balenie až 300 kapsúl účinného Vitamínu C. Vitamín C podporuje imunitný systém v priebehu intenzívnej telesnej námahy a po nej. Udržuje dobrý stav pokožky a zubov, výrazne podporuje tvorbu kolagénu a prispieva k správnej funkcii psychiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín C 1000 mg

Vitamín C (kyselina askorbová) je rozpustný vo vode. Väčšina živočíchov si je schopná vytvárať svoj vlastný vitamín C, iba ľudia, opice a morčatá sú odkázaní na potravinové zdroje. Dávky sa vyjadrujú v mg. Vitamín C patrí medzi najčastejšie používané doplnky stravy. Výhodné balenie až 300 kapsúl účinného Vitamínu C 1000mg. Majte stále po ruke dostatok tohto vitamínu pre seba a celú svoju rodinu. Kapsule sa užívajú ľahko a môžete si ich vziať kdekoľvek. Tento Vitamín C neobsahuje cukor, lepok, konzervanty, farbivá ani geneticky modifikované zložky.

icon_GMO  Bez GMO

 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Čím Vitamín C prospieva?
  • prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej
  • prispieva k správnej funkcii krvných ciev
  • prispieva k správnej tvorbe kolagénu
  • prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek
  • prispieva k správnej funkcii pokožky
  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky
  • zvyšuje vstrebávanie železa
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Vápnik, Horčík, Bioflavonoidy, Multivitamín, Očista hrubého čreva.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: