Akné (15 zložiek na pleť s nedokonalosťami) - 2 mesačná kúra - 60 kaps.

Novinka Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
149 hodnotení
€20
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Nebaví vás neustále nanášať nánosy make-upu na pleť posiatu nedokonalosťami? Výživový doplnok obsahuje 15 účinných overených zložiek na pleť s nedokonalosťami. Obsahuje Aloe Vera, extrakt z Nechtíka lekárskeho a Harmančeka, Pupalkový olej, 8 vitamínov a 3 minerály. Produkt je vhodný aj pre vegánov, neobsahuje GMO, alergény, lepok ani laktózu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok Akné - 15 vitamínov, minerálov a byliniek pre problematickú pleť

Prirodzené nerovnováhy pleti, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku rôznych faktorov, nám môžu priniesť určité výzvy ohľadom vzhľadu a pohody. Naša pleť si môže občas vyžiadať špeciálnu starostlivosť. Náš produkt obsahuje 15 vitamínov, minerálov a bylín, ktoré podporujú žiarivý a krásny vzhľad pleti bez nedokonalostí.

Každý môže občas potrebovať extra podporu pre vzhľad pleti, keď sa nám na tvári ukáže nepozvaný hosť. Preto sme vytvorili produkt, ktorý je navrhnutý tak, aby prispieval k celkovému zdraviu pokožky. Máme na pamäti, že starostlivosť o pokožku nie je iba o vonkajších produktoch. Zahŕňa aj starostlivosť o telo zvnútra. Zdravá strava, pravidelná fyzická aktivita, relaxácia v saune a čas strávený v prírode môžu byť skvelým prínosom na podporu čistejšej pleti.

Tak ako naše telo je úžasný mechanizmus, ktorý sa dokáže prirodzene regenerovať, tak aj starostlivosť o pleť by mala byť celkovým zážitkom. S vhodnou stravou a podporou v podobe vitamínov môžeme napomôcť pokožke, aby bola v optimálnom stave a aby nám dávala vedieť, ako skvele funguje.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Vitamín C

Vitamín C je silný antioxidant. Výrazne podporuje tvorbu kolagénu (Kolagén je proteín, ktorý prispieva k vzhľadu pokožky, nechtov a vlasov a môže spomaliť tvorbu vrások. Tvorba kolagénu rapídne klesá po 25. roku života). Nízka produkcia kolagénu je jednou z príčin starnutia. Vitamín C tiež prispieva k správnej funkcii pokožky.

MSM

Prispieva k vzhľadu pleti, pokožky, vlasov. MSM je prirodzeným zdrojom síry, ktorá ich prispieva k dobrému stavu všetkých tkanív. Je obsiahnutá v koži, vlasoch, nechtoch, šľachách, väzoch, svaloch, dokonca aj v aminokyselinách a vitamínoch.

Pupalkový olej (Vitamín F)

Pupalka prispieva ku komfortu pred začiatkom menštruácie ak hormonálnej rovnováhe, ktorá vo vysokej miere ovplyvňuje stav vašej pleti. Tiež prispieva k normálnemu stavu pokožky.

Vitamíny B2, B3 B5 a B6

Vitamín B2 a B3 (niacín) prispievajú k udržaniu zdravej pokožky. Vitamín B5 (kyselina pantoténová) a Vitamín B6 prispievajú k správnej látkovej premene dôležité pre tvorbu energie. Vitamín B5 prispieva k zdravej duševnej výkonnosti a vitamín B6 prispievak správnej funkcii psychiky.

PABA

PABA môže mať vplyv na celkový vzhľad vlasov a pokožky. Tiež môže napomenúť na udržiavanie vzhľadu pokožky počas slnečných letných dní.

Extrakt z Aloe Vera

Extrakt z Aloe Vera môže napomáhať pri nekomforte pred začiatkom menštruácie a tiež prispieva k normálnemu stavu pokožky, vlasov a nechtov.

Extrakt z Rumančeka

Harmanček je jedna z najrozšírenejších byliniek, ktorá je veľmi známa vďaka svojim rozmanitým účinkom na zdravie už stáročia. Harmanček prispieva k normálnemu stavu pokožky.

Extrakt z Nechtíka lekárskeho

Nechtík je bylinka, ktorá obsahuje mnoho účinných látok, napríklad enzýmy, karotenoidy, flavonoidy, minerály, vlákninu a vitamíny. Nechtík môže pomáhať pri hojení rán a prispieva k normálnemu stavu pokožky.

Vitamín A

Vitamín A môže prispievať k udržaniu zdravej pokožky a pleti.

Vitamín E

Vitamín E je antioxidant a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Prispieva k mladistvému vzhľadu a je ocenený každým, kto chce podporiť svoje zdravie a vitalitu.

Chróm a Zinok

Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Celé zloženie a dávkovanie nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista trávenia a čriev, Vitamíny na pleť, vlasy a nechty, Kolagén na pleť, vlasy a nechty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: