Kolagén (8000 mg) + Kĺbová výživa (14 zložiek) - pomarančový nápoj v prášku 259 g

Bez alergénov, GMO a lepku
14 hodnotení
€35 €13,51 / 100 g
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Kolagén 8000 mg + kĺbová výživa obsahuje 14 zložiek na podporu kĺbov, šliach, chrupaviek a celého pohybového aparátu. Základom sú hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typov I, II a III v dennej dávke až 8000 mg. Okrem toho obsahuje Vitamín C, MSM, glukosamín, chondroitín, kyselinu hyalurónovú, extrakt z rakytníka, vitamín D, kyselinu listovú, vitamín B1, B2, B6, vitamín E a horčík.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolagén 8000 mg + kĺbová výživa obsahuje 14 významných zložiek na podporu kĺbov, šliach, chrupaviek a celého pohybového aparátu. Základom sú hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typov I, II a III v dennej dávke až 8000 mg. Okrem toho obsahuje Vitamín C, MSM, glukosamín, chondroitín, kyselinu hyalurónovú, extrakt z rakytníka, vitamín D, kyselinu listovú, vitamín B1, B2, B6, vitamín E a horčík.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku a laktózy
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_cukr  Sladené stéviou
 
icon_barviva  Farbené betakaroténom
 

Doplnok je vhodný pre všetkých, ktorí sa chcú starať o kĺbové puzdro ako celok a chcú pre svoj pohybový aparát urobiť maximum a pre všetkých, ktorí nadmerne zaťažujú svoje kĺby, napríklad:

  • športovci
  • fyzicky pracujúci
  • dospievajúci v období rastu
  • seniori

Tento Kolagén + kĺbová výživa obsahuje 14 významných zložiek, ktorých kombinácia vytvára účinný produkt pre vaše kĺby a pohybové ústrojenstvo:

Klinicky testovaný kolagén

Základom produktu sú hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typov I, II a III v dávke až 8000 mg priamo z Francúzska. Kolagén je základnou stavebnou látkou chrupaviek a podporných tkanív.

Vitamín C

Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu (colagén).

Glukosamín sulfát

Je vhodný pri vytváraní šliach, väzív, chrupaviek a tekutín, ktoré obklopujú kĺby. Spolu s chondroitínom sú veľmi dôležité zložky našej účinnej kĺbovej výživy, ktorá podporuje fungovanie pohybového aparátu.

Chondroitín sulfát

Spolu s glukosamínom sú veľmi dôležité zložky našej účinnej kĺbovej výživy, ktorá podporuje fungovanie pohybového aparátu.

MSM

Je nevyhnutným stavebným kmeňom pre bielkoviny, ktoré sa vyskytujú vo vlasoch, svaloch a spojivovom tkanive kĺbov a kože.

Chondroitín sulfát, glukosamín sulfát a MSM, ktoré sú stavebné prvky každej chrupavky, pomáhajú udržiavať jej funkčné vlastnosti. Ich účinky boli podporené mnohými štúdiami, nižšie sú uvedené niektoré z nich.

Kyselina hyalurónová

Nachádza sa v kĺboch, kde sa chová ako tlmič nárazov.

Extrakt z rakytníka

Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, podporuje normálne trávenie, normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému a na udržiavanie zdravého stavu pokožky.

Horčík

Prispieva k správnemu fungovaniu svalov.

Vitamín E

Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamín B6

Prispieva k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín B1

Prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Vitamín B2

Prispieva k zachovaniu zdravých slizníc.

Vitamín D

Prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov.

Kyselina listová

Je vhodná pre všetky rastové procesy, pri ktorých dochádza k tvorbe nových buniek.

Prírodná pomarančová príchuť

Tento kolagén obsahuje výlučne 100% prírodnú pomarančovú príchuť a farbivo z betakaroténu. Môžete sa teda tešiť na chutný ovocný nápoj bez akýchkoľvek chemických škodlivín.

Celé zloženie, dávkovanie a návod na prípravu nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

 

Štúdie:

MSM - https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16309928/

Examine.com, Glucosamine, – https://examine.com/supplements/glucosamine/

WebMD, Glucosamine Sulfate, – https://www.webmd.com/vitamins-supplements/ingredientmono-807-glucosamine%20sulfate.aspx?activeingredientid=807&activeingredientname=glucosamine%20sulfate

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: