Spirulina riasa 500 mg - 200 tab.

Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
8 hodnotení
€18
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Spirulina je riasa, ktorá prirodzene rastie vo voľnej prírode v sladkovodných jazerách, prírodných prameňoch a morských vodách. Podporuje imunitný systém a vitalitu tela, pomáha udržovať normálnu hladinu glukózy v krvi a tiež pomáha kontrolovať váhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spirulina

Spirulina je riasa, ktorá prirodzene rastie vo voľnej prírode v sladkovodných jazerách, prírodných prameňoch a morských vodách. Naša organická tableta rias Spiruliny neobsahuje nič iné ako riasy - vďaka špeciálnej výrobnej technológii sme nemuseli na výrobu tabliet používať žiadny ďalší pomocný materiál. Riasy použité v tomto doplnku stravy sú testované a certifikované spoločnosťou Ceres v Nemecku. Na miestach, kde žijú pravidelní konzumenti rias, sa ľudia tešia vynikajúcemu zdraviu a zaznamenávajú dlhšiu životnosť.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
Čím Spirulina prospieva?
  • vystupuje ako antioxidant
  • prispieva k normálnej hladine cukru v krvi
  • prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela a imunitného systému
  • prispieva k vitalite organizmu
  • prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a chudnutiu

100 g Spiruliny obsahuje 60 - 70 g bielkovín, trikrát viac ako rovnaké množstvo bravčového mäsa, dvakrát viac ako hovädzie a rybie mäso ao 50% viac ako sója. Bunky Spiruliny sú ľudským telom veľmi ľahko spracovateľné s absorpčnou rýchlosťou 65-80%, zatiaľ čo napríklad sólové bunky vstupujú iba do 40% tela. Obsahuje aj 18 druhov aminokyselín, ktoré sú pre ľudský organizmus esenciálne (a sú vo forme, ktorá je pre telo ľahšie stráviteľná ako sója či mäso).

Tableta obsahuje množstvo potrebných minerálov, stopových prvkov vrátane železa, vápnika, sodíka, draslíka, medi, mangánu, horčíka, zinku, fosforu, selénu, rôznych vitamínov (hlavne vysoký obsah vitamínu B12), nukleovej kyseliny, kyseliny V-linolénovej, , rôznych a ďalších účinných látok.

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Multivitamín, Chlorella, Očista hrubého čreva.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: