Spirulina riasa 500 mg - 200 tab.

Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
7 hodnotení
€18
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Spirulina je riasa, ktorá prirodzene rastie vo voľnej prírode v sladkovodných jazerách, prírodných prameňoch a morských vodách. Podporuje imunitný systém a vitalitu tela, pomáha udržovať normálnu hladinu glukózy v krvi a tiež pomáha kontrolovať váhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spirulina

Spirulina je riasa, ktorá prirodzene rastie vo voľnej prírode v sladkovodných jazerách, prírodných prameňoch a morských vodách. Naša organická tableta rias Spiruliny neobsahuje nič iné ako riasy - vďaka špeciálnej výrobnej technológii sme nemuseli na výrobu tabliet používať žiadny ďalší pomocný materiál. Riasy použité v tomto doplnku stravy sú testované a certifikované spoločnosťou Ceres v Nemecku.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
 

Na miestach, kde žijú pravidelní konzumenti rias, sa ľudia tešia vynikajúcemu zdraviu a zaznamenávajú dlhšiu životnosť. Dnes sú riasy považované za najväčšiu zásobu potravín na svete.

Čím Spirulina prospieva?

  • podporuje imunitný systém tela
  • podporuje vitalitu tela
  • pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi
  • pomáha kontrolovať váhu

100 g Spiruliny obsahuje 60 - 70 g bielkovín, trikrát viac ako rovnaké množstvo bravčového mäsa, dvakrát viac ako hovädzie a rybie mäso a o 50% viac ako sója. Bunky Spiruliny sú ľudským telom veľmi ľahko spracovateľné s absorpčnou rýchlosťou 65-80%, zatiaľ čo napríklad sójové bunky vstupujú iba do 40% tela. Obsahuje tiež 18 druhov aminokyselín, ktoré sú pre ľudský organizmus esenciálne (a sú vo forme, ktorá je pre telo ľahšie stráviteľná ako sója či mäso).

Tableta obsahuje množstvo potrebných minerálov, stopových prvkov vrátane železa, vápnika, sodíka, draslíka, medi, mangánu, horčíka, zinku, fosforu, selénu, rôznych vitamínov (hlavne vysoký obsah vitamínu B12), nukleovej kyseliny, kyseliny V-linolénovej, chlorofylu a ďalších účinných látok.

Výskum ukázal, že 1 g Spiruliny je nutrične ekvivalentný 1 kg zeleniny.

(Zdroje: Knihy od Adelle Davis a Earl Mindell)

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Multivitamín, Chlorella, Očista hrubého čreva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: