Gastro (10 zložiek na nadúvanie, pachuť v ústach, kyslý pocit v pažeráku) - 60 kaps.

Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
34 hodnotení
€20
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Máte kyslý pocit v pažeráku, reflux (vrátenie žalúdočných štiav do pažeráka), nadúvanie či zvýšené grganie? Znepríjemňuje vám kyslá či horká pachuť v ústach život alebo chcete podporiť svoje trávenie, žalúdok, ústnu dutinu či sliznicu? V tom prípade určite oceníte náš produkt GASTRO, ktorého základ tvorí patentovaný extrakt, ktorý k nám prišiel priamo zo Sicílie, z miesta, kde ľudia už od dávnych čias riešili kyslý pocit v pažeráku po jedle prostriedkami, ktoré im poskytovala tamojšia príroda.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte kyslý pocit v pažeráku, reflux (vrátenie žalúdočných štiav do pažeráka), nadúvanie či zvýšené grganie? Znepríjemňuje vám kyslá či horká pachuť v ústach život alebo chcete podporiť svoje trávenie, žalúdok, ústnu dutinu či sliznicu? V tom prípade určite oceníte náš produkt GASTRO, ktorého základ tvorí patentovaný extrakt, ktorý k nám prišiel priamo zo Sicílie, z miesta, kde ľudia už od dávnych čias riešili kyslý pocit v pažeráku po jedle prostriedkami, ktoré im poskytovala tamojšia príroda.

Táto patentovaná zmes stredomorských extraktov z Opuncie figovej a Olivy európskej poteší vaše sliznice, ktoré sa nachádzajú v ústach, hltane, pažeráku av žalúdku. Produkt je doplnený ďalšími 8 vitamínmi a minerálmi, ktoré prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k tvorbe mastných kyselín.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO, lepku a laktózy
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_cukr  Bez cukru

ikona_cervene krvinky  
Vysoká účinnosť od úst až po črevo
 
 

Podporte svoj tráviaci trakt a zlepšite si zdravie jedinečným a hlavne účinným zložením nášho produktu:

Patentovaná zmes stredomorských extraktov z Opuncie figovej a Olivy európskej:

Tieto živiny majú vysokú priľnavosť na sliznice, čo znamená, že sa na nich dokážu fyzicky prichytiť. Dokonca podporujú obnovu sliznicovej bariéry a majú rôzne zdraviu prospešné vlastnosti (čo oceníte v prípade, že bude vaše trávenie, žalúdok či sliznica vystavená stresu). Účinky tejto patentovanej zmesi sú podporené dvojitou zaslepenou štúdiou. Jedná sa o najobjektívnejšiu formu overenia účinku. Prvým zaslepením je použitie placeba. Druhým „zaslepením“ je, že ani experimentátori nevedia, ktorá skupina ľudí užíva placebo, a ktoré je podávaná účinná látka. Štúdie sa zúčastnilo 55 ľudí vo veku 36-64 rokov. Z nich malo 53 ľudí reflux. Celá štúdia trvala dva mesiace. Výsledky boli nasledujúce: U 74,3% ľudí došlo k výraznému zlepšeniu v porovnaní s ich pôvodným zdravotným stavom. U placeba to bolo u 17,8 %.

Zložky nevyhnutné pre tvorbu energie v črevách:

Tieto zložky prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie buniek (v črevách).

 • Vitamín B2

 • Horčík

 • Kyselina pantoténová

 • Vitamín B6

 • Vitamín B12

Vitamin B12 okrem tvorby energie zohráva úlohu aj v procese delenia buniek a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Zložky, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom:

 • Nezakysľujúci vitamín C: 

Vitamín C je známy silný antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom – oxidačný stres prispieva k starnutiu buniek, tkanív i celého organizmu. To znamená, že vitamín C bojuje proti voľným radikálom.

 • Zinok

Zinok prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov (základných živín, nevyhnutných na zachovanie života – bielkoviny, sacharidy a tuky).

Zložka, ktorá zohráva dôležitú úlohu pre tvorbu mastných kyselín:

 • L-karnitín

Mastné kyseliny sú súčasťou mnohých biologických procesov v našom tele, a preto ich potrebujeme dostatok. Mastné kyseliny plnia aj štruktúrnu funkciu v bunkovej membráne. Preto je užívanie L-karnitínu na podporu trávenia a žalúdka je prínosné. Prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov (základných živín, nevyhnutných na zachovanie života – bielkoviny, sacharidy a tuky).

Produkt GASTRO je pre vás vhodný, ak máte:

 • Pocit vrátenia žalúdočných štiav späť do pažeráka
 • Kyslý pocit za hrudnou kosťou, ktorú možno pociťovať aj v krku alebo v hrdle
 • Pachuť v ústach
 • Nadmerné grganie či nadúvanie
 • Tlak v žalúdku
 • Pocit plnosti v žalúdku
 • Potrebu podporiť trávenie a ústnu dutinu
 • Záujem podporiť stav sliznice tráviaceho traktu

 
Celé zloženie a dávkovanie nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: