Sea Kelp 150 mcg (prírodný jód) - 90 tab.

Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
14 hodnotení
€8 €0,09 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Jód prispieva k správnej kognitívnej funkcii, k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a jej celkovej činnosti. Rovnako napomáha udržiavať dobrý zdravotný stav pokožky a prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sea Kelp - prírodný jód

Morská riasa Kelp je nabitá živinami a obsahuje bohatý zdroj jódu, základného minerálu známeho pre zdravú funkciu štítnej žľazy.

V organizme sú dve tretiny obsahu jódu uložené v štítnej žľaze. Štítna žľaza reguluje metabolizmus a práve jód ovplyvňuje jej činnosť. Dostatočný príjem tohto prvku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie ak správnemu fungovaniu nervového systému. Napomáha k udržaniu zdravej pokožky.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

 

Čím jód prospieva?

  • prispieva k správnej kognitívnej (poznávacej) funkcii
  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
  • prispieva k udržaniu zdravej pokožky
  • prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy ak správnemu fungovaniu štítnej žľazy

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Multivitamín, Spirulina, Chlorella

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: