Multi Vitaminerál ŽENY 5+1 zdarma - 180 tekutých kapsúl - 36 zložiek

Bez GMO a lepku
8 hodnotení
–16 %
prezeny perspektiva 6ks
€48 –16 % €40
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Multi Vitamineral ŽENY obsahuje až 36 zložiek v 1 kapsule! Je vhodný pre ženy v každom veku a pomáha pokryť výživové potreby ženského tela. Vďaka tekutej gélovej kapsule sa rýchlo vstrebáva, ľahko prehĺta a nezaťažuje žalúdok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multi Vitamineral

Multi VITAMINERAL pre ŽENY je vysoko kvalitný výživový doplnok určený pre ženy v každom veku. Podporuje imunitu, kosti, svaly, pleť, vlasy a nechty. Tiež pozitívne ovplyvňuje metabolizmus, mozog, hormóny a krv. Podporuje správne fungovanie zraku, srdca a psychiky.

Obsahuje 15 vitamínov, 10 minerálov a stopových prvkov, Omega 3, Koenzým Q10 a bioflavonoidy – všetko, čo prispieva k správnej funkcii ženského tela. Podporuje energiu, udržanie zdravia a krásy a je odporúčaný pre ženy počas celého roka. Svojím zložením je navrhnutý pre ženy, ktoré majú psychicky alebo fyzicky náročnú prácu, matky, ženy v menopauze, študentky a veľké prínosy má aj pre ženy v staršom veku (seniorky) Vďaka praktickému baleniu po 6 kapsúl v blistri (pláte) si ich môžete brať so sebou do kabelky, práce alebo na cesty.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
bez laktozy  Bez laktózy
 
icon_konzervanty  Bez umelých sladidiel a ochucovadiel
 

Jeho veľkým plusom oproti iným multivitamínovým doplnkom pre ženy je jeho forma (gélová kapsula, ktorá sa ľahko prehĺta a rýchlo vstrebáva) a bohaté zloženie.

Čím Multi Vitamineral prospieva?

Obsahuje 15 vitamínov, 10 minerálov a stopových prvkov, Omega 3, Koenzým Q10 a bioflavonoidy a majú napríklad tieto účinky:

 • Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej
 • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Železo prispieva k normálnemu fungovaniu pamäti, pozornosti, reakčným a vyjadrovacím schopnostiam
 • Draslík prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • Vitamín C prispieva k správnej funkcii krvných ciev
 • Vitamín C prispieva k správnej funkcii kostí, zubov a chrupaviek
 • Zinok prispieva k správnej funkcii pokožky, nechtov a vlasov
 • Vitamín B5 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • Niacín prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky
 • Vitamín A prispieva k udržaniu dobrého zraku
 • Omega 3 (DHA) prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu
 • Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • Vitamín B1 prispieva k správnej funkcii srdca
 • Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi
 • Zinok prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii
 • Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej činnosti
 • Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu

TECHNOLÓGIA TEKUTÝCH VITAMÍNOV

Multi VITAMINERAL je multivitamínový a multiminerálny doplnok stravy, vyrábaný novou technológiou tekutých vitamínov. Technológia tekutých vitamínov: Gélová kapsula sa ľahko prehĺta, v žalúdku sa jednoducho rozpustí a nezaťažuje ho. To je výhoda tejto novej technológie oproti bežným multivitamínom v tabletách, v ktorých sú vitamíny veľmi silne zlisované a telo z nich nedokáže mať plnohodnotný účinok. Neobsahuje žiadne geneticky modifikované zložky, lepok, laktózu a iné, často škodlivé látky ako „klasické tablety“. Nenájdete v nej ani žiadny cukor ani umelé sladidlá, ochucovadlá či povzbudzujúce látky - len všetky základné vitamíny a minerály, ktoré Vaše telo potrebuje. Vnútri želatínovej kapsule je tekutina.

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista hrubého čreva

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: