Multi Vitaminerál ŽENY 30 tekutých kapsúl - 36 zložiek

Bez GMO a lepku
10 hodnotení
€8
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.3.2024

Multi Vitamineral Ženy obsahuje až 36 zložiek v 1 kapsule! Svojím zložením je navrhnutý pre ženy, ktoré majú psychicky alebo fyzicky náročnú prácu, matky, ženy v menopauze, študentky a veľké prínosy má aj pre ženy v staršom veku (seniorky) a dodal im všetky potrebné živiny pre optimálne fungovanie. Vďaka tekutej gélovej kapsule sa rýchlo vstrebáva, ľahko prehĺta a nezaťažuje žalúdok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multi Vitamineral

Multi Vitamineral ŽENY je vysoko kvalitný výživový doplnok určený pre ženy v každom veku. Podporuje imunitu, stavbu kostí a je vhodný na údržbu nervovej sústavy. Upravuje metabolizmus, postará sa o zlepšenie kvality vašej pokožky, nechtov a vlasov. Aktivuje hormonálny systém, zlepšuje funkciu mozgu a je dôležitý pre výživu svalov a krvotvorbu. Zaisťuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
bez laktozy  Bez laktózy
 
icon_konzervanty  Bez umelých sladidiel a ochucovadiel
 

Obsahuje 15 vitamínov, 10 minerálov a stopových prvkov, Omega 3, Koenzým Q10 a bioflavonoidy – všetko, čo prispieva k správnej funkcii ženského tela. Podporuje energiu, udržanie vitality a krásy a je odporúčaný pre ženy počas celého roka. Svojím zložením je navrhnutý pre ženy, ktoré majú psychicky alebo fyzicky náročnú prácu, matky, ženy v menopauze, študentky a veľké prínosy má aj pre ženy v staršom veku (seniorky). Vďaka praktickému baleniu po 6 kapsúl v blistri (pláte) si ich môžete brať so sebou do kabelky, práce alebo na cesty.

Jeho veľkým plusom oproti iným multivitamínovým doplnkom je jeho forma (gélová kapsula, ktorá sa ľahko prehĺta a rýchlo vstrebáva, v žalúdku sa jednoducho rozpustí a nezaťažuje ho) a bohaté zloženie.

 Čím Multi Vitamineral prospieva?

 • posilňuje imunitu
 • zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, kože
 • dodáva energiu
 • znižuje únavu
 • podporuje stavbu kostí
 • vhodný na údržbu nervovej sústavy
 • upravuje metabolizmus
 • zlepšuje funkciu mozgu
 • aktivuje hormonálny systém
 • nevyhnutný pre výživu svalov a tvorbu krvi
 • zaisťuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia

TECHNOLÓGIA TEKUTÝCH VITAMÍNOV

Multi VITAMINERAL je multivitamínový a multiminerálny doplnok stravy, vyrábaný novou technológiou tekutých vitamínov. Technológia tekutých vitamínov: Gélová kapsula sa ľahko prehĺta, v žalúdku sa jednoducho rozpustí a nezaťažuje ho. To je výhoda tejto novej technológie oproti bežným multivitamínom v tabletách, v ktorých sú vitamíny veľmi silno zlisované a telo z nich nedokáže mať plnohodnotný účinok. Neobsahuje žiadne geneticky modifikované zložky, lepok, laktózu a iné, často škodlivé látky ako „klasické tablety“. Nenájdete v nej taktiež žiadny cukor ani umelé sladidlá, ochucovadlá či povzbudzujúce látky - len všetky základné vitamíny a minerály, ktoré Vaše telo potrebuje. Vnútri želatínovej kapsule je tekutina.

(Zdroje: Knihy od Adelle Davis a Earl Mindell)

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista hrubého čreva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: