Vitamínový balíček ENERGIA

Akcia Tip
7 hodnotení
–9 %
Vitamínový balíček ENERGIA
€36 –9 % €32,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Blíži sa sviatok vášho známeho alebo známeho, ale vy neviete, čím ich obdarovať? Týmto balíčkom, ktorý obsahuje vitamíny na podporu energie určite trafíte do čierneho! Veď mať viac energie sa vždy hodí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Blíži sa sviatok vášho známeho alebo známeho, ale vy neviete, čím ich obdarovať? Týmto balíčkom, ktorý obsahuje vitamíny na podporu energie, určite trafíte do čierneho! Veď mať viac energie sa vždy hodí, alebo nie?

Balíček je určený pre mužov aj ženy vo všetkých vekových kategóriách.

Balíček obsahuje:

  • Riasa Spirulina - podporuje imunitný systém a vitalitu tela, pomáha udržovať normálnu hladinu glukózy v krvi a tiež pomáha kontrolovať váhu.
  • 2x Multivitamineral - Multivitamín obsahuje až 36 zložiek v 1 kapsule. Je navrhnutý tak, aby splnil požiadavky ľudí, ktorí majú vysokú fyzickú aj psychickú záťaž a dodal im všetky potrebné živiny pre optimálne fungovanie. Vďaka tekutej gélovej kapsule sa rýchlo vstrebáva, ľahko prehĺta a nezaťažuje žalúdok.

Chceli by ste vyskladať iný balíček, alebo máte nejaké špeciálne požiadavky na darček? Kontaktujte nás, radi vám zadarmo pomôžeme s výberom.

vitaminy@drvitamin.sk

+420 725 356 088

 Upozornenie: Výživové hodnoty a zloženie nájdete zvlášť pri každom produkte. Produkty nie sú zabalené v darčekovom balení.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: