Vitamínový balíček STRES

Akcia Tip
7 hodnotení
–10 %
STRES
€46,70 –10 % €41,80
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Poznáte niekoho, kto neustále pracuje, býva vyčerpaný a v strese? Darujte mu balíček vitamínov, ktorý obsahuje produkty na zníženie stresu a na podporu telesného i duševného zdravia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Poznáte niekoho, kto neustále pracuje, býva vyčerpaný a v strese? Darujte mu balíček vitamínov, ktorý obsahuje produkty na zníženie stresu a na podporu telesného i duševného zdravia.

Pri strese sa mnohonásobne zvyšuje potreba vitamínov a iných živín. Pokiaľ stres pretrváva dlho, môže to vyústiť do chronických chorôb. Aj keď môže pôsobiť neškodne, prevencia je kľúčová.

Balíček obsahuje:

  • Vápnik + Horčík + Vitamín D - Tieto 3 prírodné zložky je dôležité dopĺňať pri strese a zabrániť tak nervovému napätiu, ktoré vzniká pri ich nedostatku. Podporujú tvorbu energie, výkonnosť a majú prirodzený upokojujúci účinok. Vápnik je nevyhnutný pre zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, znižuje riziko zlomenín a rednutia kostí a zaisťuje pravidelnú srdcovú činnosť. Horčík pomáha zachovať správnu hladinu cholesterolu, udržuje v dobrom stave obehový systém a je prevenciou proti infarktu. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a horčíka, podieľa sa na fungovaní imunitného systému, pomáha upokojovať nervy, dopomáha k zdravému spánku a znižuje citlivosť na bolesť. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.
  • Vitamín C - Vitamín C zmierňuje príznaky stresu a vyčerpania a stimuluje imunitný systém v priebehu vírusových a bakteriálnych infekcií k väčším výkonom. Tiež pomáha pri liečení prechladnutia, znižuje riziko vzniku krvných zrazenín a podporuje dobrý stav pokožky a zubov. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.
  • B-komplex - Tento produkt pomáha udržiavať duševnú rovnováhu a zlepšuje pamäť a koncentráciu. Priaznivo pôsobí proti osteoporóze, rakovine pľúc u fajčiarov, pomáha pri neplodnosti a zmierňuje bolesti hlavy pri migréne. Podporuje rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu a šediveniu. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.

 

Chceli by ste vyskladať iný balíček, alebo máte nejaké špeciálne požiadavky na darček? Kontaktujte nás, radi vám zadarmo pomôžeme s výberom.

vitaminy@drvitamin.sk

+420 725 356 088

 

Upozornenie: Výživové hodnoty a zloženie nájdete zvlášť pri každom produkte. Produkty nie sú zabalené v darčekovom balení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: