Vitamínový balíček IMUNITA

Akcia Tip
7 hodnotení
–10 %
IMUNITA
€31,40 –10 % €28,20
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.3.2024

Rozmýšľate čím obdariť člena rodiny, priateľa či známeho? Potešte ho a darujte mu balíček vitamínov na podporu celkového zdravia a imunity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmýšľate čím obdariť člena rodiny alebo priateľa či známeho? Potešte ho a darujte mu balíček vitamínov na podporu celkového zdravia a imunity.

Keď má telo dostatok vitamínov, minerálov a ďalších živín, dokáže sa lepšie brániť pred vírusmi a baktériami. Tento balíček obsahuje kvalitné prírodné vitamíny, ktoré posilnia imunitu vás a vašich blízkych vydržia až na 2 mesiace. Mať dobrú imunitu sa predsa oplatí.

Balíček obsahuje:

  • Selén - Selén skracuje problémy pri prechladnutí, podporuje imunitný systém a udržuje pokožku, vlasy a nechty v dobrom stave. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.
  • Vitamín C - Vitamín C je už dobre známy v spojení s imunitou. Céčko stimuluje imunitný systém v priebehu vírusových a bakteriálnych infekcií k väčším výkonom. Tiež pomáha pri liečení prechladnutia, zmierňuje príznaky stresu a vyčerpania, znižuje riziko vzniku krvných zrazenín a podporuje dobrý stav pokožky a zubov. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.
  • Multi Vitamineral - Multivitamineral je produkt, ktorý by mali užívať všetci. Obsahuje až 34 vitamínov a minerálov na podporu zdravia. Posilňuje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, kože, dodáva energiu a znižuje únavu. Rovnako zlepšuje funkciu mozgu, aktivuje hormonálny systém a je nevyhnutný na výživu svalov a tvorbu krvi. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.

 

Chceli by ste vyskladať iný balíček, alebo máte nejaké špeciálne požiadavky na darček? Kontaktujte nás, radi vám zadarmo pomôžeme s výberom.

vitaminy@drvitamin.sk

+420 725 356 088

 

Upozornenie: Výživové hodnoty a zloženie nájdete zvlášť pri každom produkte. Produkty nie sú zabalené v darčekovom balení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: