Selén 100 mcg (vysoká biologická dostupnosť) - 90 kaps.

Bez alergénov, GMO a lepku
11 hodnotení
€9,70
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Selén podporuje činnosť imunitného systému a štítnej žľazy a chráni bunky pred oxidačným stresom. Podieľa sa na optimálnej tvorbe spermií a zvyšuje ich aktivitu. Udržuje vlasy a nechty v dobrom stave.

Detailné informácie

Podrobný popis

Selén

Každá kapsula tohto produktu dodáva 100 mcg elementárneho selénu zo selenometionínu, čo je organický zdroj vysoko dôležitého stopového prvku selénu s vysokou biologickou dostupnosťou (miera, do akej organizmus využije podanú látku).

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Štandardná strava obsahuje veľmi málo selénu. Najlepšie zdroje selénu sú brazílske orechy, morské plody, ryby a pivovarské kvasnice, ale pretože len málo ľudí začleňuje tieto potraviny do svojej stravy pravidelne, väčšina má nedostatok selénu.

Čím selén prospieva?

  • prispieva k správnej spermatogenéze
  • prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov
  • prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
  • prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

 Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Vitamín E, Vápnik, Zinok, Vitamín A.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: