Vitamín C 1000 mg v prášku - 0,5 kg

Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
7 hodnotení
€17
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Vitamín C v prášku je ideálny do limonád, čaju alebo aj na pitie počas celého dňa. Vitamín C podporuje imunitný systém v priebehu intenzívnej telesnej námahy a po nej. Udržuje dobrý stav pokožky a zubov, výrazne podporuje tvorbu kolagénu a prispieva k správnej funkcii psychiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín C 1000 mg - prášok

Vitamín C (kyselina askorbová) je rozpustný vo vode. Väčšina živočíchov si je schopná vytvárať svoj vlastný vitamín C, iba ľudia, opice a morčatá sú odkázaní na potravinové zdroje. Dávky sa vyjadrujú v mg. Vitamín C patrí medzi najčastejšie používané doplnky stravy.

Veľmi obľúbenou formou je práve Vitamín C v prášku. Rýchlo sa vstrebáva a môžete ho použiť ako ochutenie vody, dať do osviežujúcej limonády alebo do čaju namiesto citróna. Tento vitamín C je 100% farmaceutickej kvality.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

 
Čím Vitamín C prospieva?
  • prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej
  • prispieva k správnej funkcii krvných ciev
  • prispieva k správnej tvorbe kolagénu
  • prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek
  • prispieva k správnej funkcii pokožky
  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky
  • zvyšuje vstrebávanie železa
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Vápnik, Horčík, BioflavonoidyMultivitamín, Očista hrubého čreva.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ nejde o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepší“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: