Imunita (kvercetin, kurkumín, zázvor, vit C, D3, K2, selén, zinok) - 60 kaps.

Novinka Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
9 hodnotení
€31 €0,52 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Výživový doplnok Imunita obsahuje 8 účinných overených zložiek na podporu imunity a obranyschopnosti tela. Obsahuje kvercetín (quercetin), kurkumín, zázvor, vitamín C, D3, K2, selén, zinok. Produkt je vhodný aj pre vegánov, neobsahuje GMO, alergény, lepok ani laktózu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok Imunita - quercetin, kurkumín, zázvor, vitamín C, D3, K2, selén, zinok

Výživový doplnok Imunita obsahuje 8 účinných a overených zložiek na podporu imunity a obranyschopnosti tela. Obsahuje kvercetín (quercetin), kurkumín, zázvor, vitamín C, D3, K2, selén, zinok.

Produkt je vhodný aj pre vegánov, neobsahuje GMO, alergény, lepok ani laktózu.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Kvercetín (Quercetin)

Kvercetín je rastlinný pigment so silnými antioxidačnými vlastnosťami. Je prítomný v mnohých bežných potravinách, napríklad v cibuli, jablkách, strapcoch a v bobuliach.

Kurkumín

Kurkumín môže pomáhať na imunitu, pri zvládaní oxidačných stavov.

Kurkumín je farbivo, ktoré sa nachádza v známom indickom korení kurkuma. Kurkuma samotná má niekoľko priaznivých účinkov na naše zdravie (napríklad na zdravie pečene alebo trávenie).

Zázvor 

Zázvor priaznivo ovplyvňuje imunitu. Tiež priaznivo ovplyvňuje trávenie a žalúdok (pomáha urýchliť proces trávenia a rýchlejšie vyprázdniť žalúdok, čo môže pomáhať pri chudnutí).

Zázvor je jedno z najzdravších korenín na planéte. Je bohatý na živiny a bioaktívne zlúčeniny, ktoré majú veľké prínosy pre telo a má veľmi dlhú históriu na podporu zdravia.

Vitamín C

Vitamín C je svojimi pozitívnymi účinkami na imunitu preslávený. Vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej.

Vitamín D + K

Vitamín D sa podieľa na fungovaní imunitného systému. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi.

Selén

Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, podporuje činnosť imunitného systému a štítnej žľazy.

Zinok

Zinok podporuje imunitný systém. Tiež sa podieľa na procese delenia buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom. Podporuje normálny metabolizmus kyselín, zásad, makroživín a mastných kyselín.

Celé zloženie a dávkovanie nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista trávenia a čriev, Multivitamineral

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: