Imunita (kvercetin, kurkumín, zázvor, vit C, D3, K2, selén, zinok) - 60 kaps.

Novinka Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
9 hodnotení
€31 €0,52 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.3.2024

Doplnok stravy Imunita obsahuje 8 účinných overených zložiek na podporu imunity a obranyschopnosti tela. Obsahuje kvercetin (quercetin), kurkumín, zázvor, vitamín C, D3, K2, selén, zinok. Produkt je vhodný aj pre vegánov, neobsahuje GMO, alergény, lepok ani laktózu. Je vhodný pre ľudí, ktorí bývajú často chorí, majú sklon k zápalom, problémy s imunitou alebo chcú preventívne podporovať svoje zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok Imunita - quercetin, kurkumín, zázvor, vitamín C, D3, K2, selén, zinok

Silná imunita znamená, že človek ma vysokú schopnosť odolávať vírusom, baktériám a iným škodcom, ktorí ničia organizmus. Ľudia, ktorí majú dobrú imunitu bývajú chorí len zriedka, alebo ak nejakú chorobu dostanú, tak jej priebeh je oveľa rýchlejší a príjemnejší.

Doplnok stravy Imunita obsahuje 8 účinných overených zložiek na podporu imunity a obranyschopnosti tela. Obsahuje kvercetin (quercetin), kurkumín, zázvor, vitamín C, D3, K2, selén, zinok.

Produkt je vhodný aj pre vegánov, neobsahuje GMO, alergény, lepok ani laktózu. Je vhodný pre ľudí, ktorí bývajú často chorí, majú sklon k zápalom, problémy s imunitou alebo chcú preventívne podporovať svoje zdravie.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Kvercetín (Quercetin)

Kvercetín pomáha stabilizovať bunky, ktoré uvoľňujú histamín v tele, a tým pôsobí protizápalovo a antihistamínovo. Tiež môže pomáhať posilniť imunitu, bojovať proti zápalu a alergiám, môže pomôcť pri výkone pri cvičení a na krvný tlak. Môže pomáhať chrániť pred srdcovými chorobami a rakovinou. Všeobecne pomáha udržiavať zdravie.

Kvercetín je rastlinný pigment so silnými antioxidačnými vlastnosťami. Je prítomný v mnohých bežných potravinách, napríklad v cibuli, jablkách, hrozne a v bobuliach.

Kurkumín

Kurkumín môže pomáhať na imunitu, pri zvládaní oxidačných a zápalových stavov, metabolického syndrómu, artritídy, úzkosti a hyperlipidémie, ochorenie srdca, rakovinu, Alzheimerovu chorobu a rôzne degeneratívne stavy. Môže tiež pomôcť pri zvládaní zápalu spôsobeného cvičením a bolesti svalov, čím sa zlepšuje regenerácia a následný výkon u aktívnych ľudí.
 
Kurkumín je farbivo, ktoré sa nachádza v známom indickom korení kurkuma. Kurkuma samotná má viacero priaznivých účinkov na naše zdravie (napríklad na zdravie pečene, fungovanie žlčníka či trávenie).

Zázvor 

Zázvor pomáha na imunitu, môže zmierniť príznaky prechladnutia a niektoré príznaky zápalového procesu. Taktiež priaznivo vplýva na trávenie a žalúdok (pomáha urýchliť proces trávenia a rýchlejšie vyprázdniť žalúdok, čo môže pomáhať pri chudnutí), zmierňuje príznaky PMS

Zázvor je jedno z najzdravších korení na planéte. Je bohatý na živiny a bioaktívne zlúčeniny, ktoré majú veľké prínosy pre telo a má veľmi dlhú históriu použitia v rôznych formách tradičnej i alternatívnej medicíny.

Vitamín C

Vitamín C je svojimi pozitívnymi účinkami na imunitu preslávený. Vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam dokáže účinne zvyšovať aktivitu imunitného systému a pôsobiť proti infekciám, ktoré sa dostanú do krvného obehu. Tiež môže pomáhať pri liečení prechladnutia a zmierňuje príznaky stresu a vyčerpania.

Vitamín D3 + K2

Podieľa sa na fungovaní imunitného systému a zvyšuje obranyschopnosť. Prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Pomáha upokojovať nervy, dopomáha k zdravému spánku a znižuje citlivosť na bolesť. Je dôležitý pre tvorbu hormónov, povzbudzuje činnosť štítnej žľazy

Selén

Chráni bunky pred oxidačným stresom, podporuje činnosť imunitného systému a štítnej žľazy. Udržuje pružnosť väzivových tkanív a pomáha v ochrane proti mozgovej príhode a srdcovým chorobám.

Zinok

Skracuje problémy pri prechladnutí a podporuje imunitný systém. Taktiež sa podieľa na procese delenia buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom. Podporuje normálny metabolizmus kyselín, zásad, makroživín a mastných kyselín.

Celé zloženie a dávkovanie nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista trávenia a čriev, Multivitamineral

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: