Pleť, vlasy a nechty (12 zložiek) - 2 mesačná kúra - 60 kaps.

Novinka Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
50 hodnotení
€20 €0,33 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Snažíte sa dosiahnuť krásnu pleť, žiarivé nechty a vlasy? Hľadáte spôsoby, ako podporiť krásu vašej pokožky a dosiahnuť jej optimálny vzhľad? Produkt Pleť, vlasy a nechty obsahuje až 12 účinných látok (metionín, biotín, MSM, L-cysteín, Vitamín A, Cholín, Inositol, PABA, vitamín C, vitamín E, zinok a selén), ktoré môžu podporiť vzhľad vašej pleti, vlasov a nechtov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlasy, pleť a nechty

Podporte vzhľad vašich vlasov, pokožky a nechtov doplnkom stravy, ktorý obsahuje ideálnu kombináciu 12 vitamínov, minerálov pre krásny a zdravý vzhľad. Tie priaznivo pôsobia na vzhľad a stav vlasov, kože a nechtov. Hodvábne a bohaté vlasy, krásna pokožka a elegantné nechty – tieto hlavné znaky krásy nevznikajú náhodou. Vyžaduje to dobrú výživu, aby vaša krása vynikla a ani do budúcna ju nekazili možné „skryté vady“.

Tento produkt bol vyvinutý špeciálne na udržanie zdravých, lesklých vlasov, silných nechtov a krásnej pleti. Aktívne zložky v kapsule majú účinok na stav pokožky, kvalitu vlasov a pevnosť nechtov. Pridaním tohto produktu do svojej dennej dávky výživových doplnkov môžete získať ďalšie potrebné živiny, špeciálne určené na výživu vlasov, pokožky a nechtov.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Produkt Pleť, vlasy a nechty je pre vás vhodný ak:

  • mať lesklé, zdravé, hladké, objemné a husté vlasy
  • mať žiarivú, jemnú, zdravú, mladú a pružnú pleť bez prípadných nedokonalostí
  • dosiahnuť krásne, zdravé, pevné a upravené nechty

12 účinných prírodných zložiek:

Metionín

Vďaka metionínu je telo schopné produkovať keratín. Keratín je proteín, ktorý pomáha formovať vlasy, nechty a vonkajšiu vrstvu pokožky - epidermis. Metionín udržuje vaše vlasy krásne, lesklé a zdravé. Tiež pomáha uhladiť vlasy a dodať im väčší lesk.

Biotín

Pomáha zachovať prirodzenú farbu vlasov aj v neskoršom veku. Biotín (vitamín B7) je tiež dôležitý pre rast buniek, a tým prispieva k regenerácii a obnove pokožky. Pôsobí priaznivo na stav pokožky - udržuje ju čistú a hydratovanú.

MSM

Prispieva k vzhľadu pleti, pokožky, vlasov. MSM je prirodzeným zdrojom síry, ktorá ich prispieva k dobrému stavu všetkých tkanív. Je obsiahnutá v koži, vlasoch, nechtoch, šľachách, väzoch, svaloch, dokonca aj v aminokyselinách a vitamínoch.

L-cysteín

L-cysteín podporuje prirodzený rast a sily vlasov. Tiež pôsobí priaznivo pri ich regenerácii.

Vitamín A

Pôsobí priaznivo na stav kože, vlasov, nechtov. Môže pomôcť udržať vlasy hydratované, posilniť nechty a podporovať ich rast. Tiež pomáha proti stareckým škvrnám na koži. Vitamín A prispieva k udržiavaniu normálneho cyklu obnovy pokožky a jej regenerácii.

Cholín a Inositol

Cholín môže prispieť vzhľadu vlasov, pokožky a k zachovaniu mladistvého vzhľadu. Inositol má priaznivé účinky, nielen pre vaše vlasy, ale taktiež sa podieľa na udržiavaní pevnosti a kvality vašich nechtov.

PABA

PABA (vitamín B10) môže napomáhať k udržiavaniu vzhľadu pokožky počas slnečných letných dní.

Vitamín C

Výrazne podporuje tvorbu kolagénu (kolagén je proteín, ktorý spevňuje pokožku, nechty a vlasy. Tvorba kolagénu rapídne klesá po 25. roku života). Vitamín C je tiež silný antioxidant a prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Zinok a Selén

Minerály selén aj zinok udržujú pokožku, vlasy a nechty v dobrom stave. Zinok zohráva úlohu v procese delenia buniek a selén chráni bunky pred oxidačným stresom.

Vitamín E

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a priaznivo pôsobí na celkové zdravie a vitalitu.

Celé zloženie a dávkovanie nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Očista trávenia a čriev, Kolagén na pleť, vlasy a nechty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: