Očista hrubého čreva (patentovaná zmes z 8 bylín) - 2 mesačná kúra - 60 kaps.

Bez alergénov, GMO a lepku
106 hodnotení
€25
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Očista hrubého čreva prispieva k správnemu fungovaniu tráviacej sústavy a prečisťovaniu. Obsahuje bylinky, ktoré prispievajú k vylučovaniu, normálnemu tráveniu a funkcii čriev, imunite a pôsobia proti nadúvaniu. Napomáhajú kontrole telesnej hmotnosti a chudnutiu a udržujú žiarivú pleť bez nedokonalostí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Očista (detox) hrubého čreva

Človek denne prichádza do styku s množstvom látok, ktoré môžu mať na telo rôzne vplyvy. Dostávajú sa do tela zo vzduchu, vody, pôdy av potrave. Naša strava sa skladá z polotovarov, rafinovaného cukru a umelých látok, ktoré náš organizmus nedokáže spracovať. Hormóny a antibiotiká z mäsa, lieky, alkohol a mnohé ďalšie látky sa usadzujú v tele.

Očista hrubého čreva prispieva k správnemu fungovaniu tráviacej sústavy a prečisťovaniu. Obsahuje látky, ktoré napomáhajú vylučovaniu a harmonizácii a normálnej činnosti trávenia a čriev. Napomôže vašim črevám dobre absorbovať nevyhnutné vitamíny a minerály.

Obsahuje bylinky, ktoré prispievajú k vylučovaniu, prečisteniu tela, normálnemu tráveniu a funkcii čriev, imunite a pôsobia proti nadúvaniu. Napomáhajú kontrole telesnej hmotnosti a chudnutiu a udržujú žiarivú pleť bez nedokonalostí.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
 

Práve hrubé črevo je miestom, kde sa usadzuje nespracovaná potrava a pokiaľ nefunguje správne, hromadia sa v ňom látky, ktoré by v tele byť nemali. Málokto si uvedomuje, že črevo by za ideálnych podmienok malo vstrebávať vitamíny a minerály zo spracovanej potravy späť do tela.

Pokiaľ tento systém funguje správne, telo nie je vystavené hnijúcemu jedlu v tráviacom trakte, ale naopak sa pravidelne vyprázdňuje a prečisťuje, tieto zvyšky v črevách a tele nezostávajú a telesné procesy fungujú optimálne.

Čím produkt Očista hrubého čreva prispieva?

Produkt obsahuje patentovanú bylinnú zmes.

1. Vylučovanie, prečistenie tela a normálne trávenie

Prípravok obsahuje bylinku lopúch väčší, ktorý napomáha správnemu fungovaniu tráviaceho traktu, peristaltike (pohyb čriev).

2. Kontrola telesnej hmotnosti a chudnutie

Produkt obsahuje sladké drievko, ktoré prispieva pri kontrole telesnej hmotnosti a chudnutí.

3. Proti nadúvaniu

Produkt obsahuje mätu piepornú, ktorá účinkuje proti nadúvaniu.

4. Žiarivá pleť bez nedokonalostí

Je všeobecne známym faktom, že potrava vo veľkej miere ovplyvňuje stav našej pleti. Produkt Očista hrubého čreva obsahuje látku na podporu správnej funkcie pokožky - konkrétne sa jedná o bylinku lopúch väčší.

5. Imunita

Vedeli ste, že črevo je najväčší imunitný orgán nášho tela? Produkt Očista hrubého čreva obsahuje bylinky zázvor, fenikel a mätu piepornú, ktoré napomáhajú dobrej imunite a prirodzenej obranyschopnosti.

Zloženie - Patentovaná bylinná zmes:

  • lopúch väčší (extrakt z koreňa)
  • rešetliak purshov (Rhamnus purshiana - extrakt z kôry)
  • zázvor (extrakt z koreňa)
  • brest plavý (extrakt z kôry)
  • sladké drievko (extrakt z koreňa)
  • fenikel obyčajný (extrakt zo semien)
  • mačací pazúr (extrakt z kôry)
  • mäta pieporná (extrakt z listov)

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Multivitamín, Vitamín A, Vitamín B, Vitamín C, Vitamín D, Vitamín E.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: