Kolagén 5000 mg na Pleť, vlasy a nechty (9 zložiek) - jahodový nápoj v prášku 226g

Vegetarián Bez GMO a lepku
15 hodnotení
€35 €15,49 / 100 g
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.3.2024

Kolagén na pleť, vlasy a nechty je zmes látok pre krásu z vnútra, vytvorená pre vašu pokožku, vlasy, nechty. Obsahuje až 9 zložiek - vysoké množstvo 5000 mg klinicky testovaného morského kolagénu typu I a III, vitamín C a E, kyselinu hyaluronovú, zinok, selén a biotín. Dnes je už známe, že stav našich čriev priamo ovplyvňuje aj kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Preto sme do kolagénu pridali vlákninu z klastrovej fazule a enzým papaín, ktoré zabezpečujú výživu črevného mikrobiómu, podporujú trávenie a starajú sa o naše črevá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš Kolagén na pleť, vlasy a nechty 5000 mg je zmes látok pre krásu z vnútra, vytvorená pre vašu pokožku, vlasy, nechty. Obsahuje až 9 zložiek - vysoké množstvo 5000 mg klinicky testovaného morského kolagénu typu I a III, vitamín C a E, kyselinu hyaluronovú, zinok, selén a biotín. Dnes je už známe, že stav našich čriev priamo ovplyvňuje aj kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Preto sme do kolagénu pridali vlákninu z klastrovej fazule a enzým papaín, ktoré zabezpečujú výživu črevného mikrobiómu, podporujú trávenie a starajú sa o naše črevá. Výstupným orgánom čriev je naša pokožka, preto pri akomkoľvek probléme s kožou by sme mali presunúť pozornosť najskôr ku nim.

Klinicky testovaný morský kolagén

Chutný jahodový Kolagén na pleť, vlasy a nechty obsahuje hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb – najkvalitnejšiu formu kolagénu od firmy, ktorá sa výrobe tejto suroviny venuje už viac ako 175 rokov (pochádzajú z Francúzka a sú najväčší výrobcu tejto suroviny na svete, a to je dôvod prečo môžeme povedať, že náš kolagén má skvelé senzorické vlastnosti). Kolagénové peptidy z morského kolagénu sú pre človeka najlepšie využiteľné pre vlasy, nechty a pleť. Kvalita je prvoradá, no dôležité sú aj množstvá účinných látok, preto sme do nášho Kolagénu na krásu namiešali až 5000 mg morského kolagénu. Jedná sa o bioaktívny hydrolyzovaný morský kolagén typu I a III s vysokým obsahom glycínu, prolínu a hydroxyprolínu, troch základných stavebných prvkov pokožky. Účinky kolagénu sú podložené klinickou štúdiou. 
 

icon_vegetarian  Vegetarián

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku a laktózy

icon_cukr  Slazené stévií
 
icon_barviva  Farbené červenou repou
 

Vitamín C

Dostatočná dávka vitamínu C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a bez vitamínu C sa kolagén nedokáže vstrebať do tela. Taktiež prispieva k správnej funkcii pokožky.
 
Kyselina hyalurónová
 
Kyselina hyaluronová je známa z kozmetického priemyslu pre svoje účinky na pleť. Pri jej užívaní je vaša pleť viac hydratovaná a zároveň starne pomalšie. Ak vaša pleť stráca pružnosť, môže to byť z dôvodu nedostatku tejto látky a preto je potrebné ju dopĺňať. Zistilo sa, že jej úlohou je nadväzovať vodu a vytvárať gélovitú štruktúru. Funguje ako hubka, ktorá je schopná nasať až tisícnásobné množstvo vody, než je jej vlastná hmotnosť. Nachádza sa v každom tkanive tela a v častiach, ktoré sa bez vlhkosti nezaobídu.
 
Zinok a biotín
 
Tieto látky prispievajú k udržaniu zdravej pokožky, zdravých nechtov a zdravých vlasov, preto sú súčasťou nášho Kolagénu na pleť, vlasy a nechty.
 
Selén
 
Selén je dôležitý stopový prvok, ktorého síce potrebujeme pomerne málo, no jeho neprítomnosť alebo nedostatok má na pleť, vlasy a nechty a celkové zdravie veľký vplyv. Antioxidačné vlastnosti selénu pomáhajú spomaľovať starnutie a predchádzať poškodeniu buniek voľnými radikálmi. Medzi ženami je uznávaný kvôli jeho účinkom na krásu. Prispieva totiž k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a zároveň prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín E

Vitamín E je významný antioxiddant, ktorý prispieva k mladistvému ​​vzhľadu tým, že tlmí oxidačné pochody v bunkách a proces starnutia. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 
Vláknina z klastrovej fazule
 
Možno ste už počuli o tom, že až 80% imunity sa nachádza práve v našich črevách. Ak nie sú naše črevá v dobrom stave, môže sa to prejaviť rôznymi zdravotnými problémami či zhoršeným stavom našej pleti, vlasov a nechtov. Z toho dôvodu je veľmi dôležité venovať našim črevám dostatočnú pozornosť a pravidelne sa o ne starať. Preto sme do kolagénu pridali vlákninu z klastrovej fazule, ktorá zabezpečuje výživu črevného mikrobiómu a stará sa o naše črevá.
 
Papaín
 
To, že až 80% imunity sa nachádza v našich črevách a ako súvisí s našou pleťou, vlasmi a nechtami sme už spomenuli. Výstupným orgánom čriev je naša pokožka, preto by sme mali pri akomkoľvek kožnom probléme upriamiť pozornosť na črevá. Z toho dôvodu sme to kolagénu pridali aj tráviaci enzým papaín. Tento enzým pôsobí na činnosť tráviaceho traktu človeka. Má význam z hľadiska štiepenia a spracovania prijatých živín, trávení bielkovín a podporuje stráviteľnosť potravín. Okrem toho pôsobí upokojujúco na sliznicu žalúdka. 
 
Prírodná jahodová príchuť
 
Tento kolagén obsahuje výlučne 100 % prírodnú jahodovú príchuť a farbivo z červenej repy. Môžete sa teda tešiť na chutný ovocný nápoj bez akýchkoľvek chemických škodlivín. 

 

Celé zloženie, dávkovanie a návod na prípravu nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: