Kolagén 5000 mg na Pleť, vlasy a nechty (9 zložiek) - jahodový nápoj v prášku 226g

Vegetarián Bez GMO a lepku
21 hodnotení
€35 €15,49 / 100 g
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Kolagén na pleť, vlasy a nechty je zmes látok na krásu, vytvorená pre vašu pokožku, vlasy, nechty. Obsahuje až 9 zložiek – vysoké množstvo 5000 mg klinicky testovaného morského kolagénu typu I a III, vitamín C a E, kyselinu hyalurónovú, zinok, selén a biotín. Dnes je už známe, že stav našich čriev priamo ovplyvňuje aj kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Preto sme do kolagénu pridali vlákninu z klastrovej fazule a enzým papaín, ktoré zabezpečujú výživu črevného mikrobiomu, podporujú trávenie a starajú sa o naše črevá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš Kolagén na pleť, vlasy a nechty 5000 mg je zmes látok pre krásu, vytvorená pre vašu pokožku, vlasy, nechty. Obsahuje až 9 zložiek – vysoké množstvo 5000 mg klinicky testovaného morského kolagénu typu I a III, vitamín C a E, kyselinu hyalurónovú, zinok, selén a biotín. Dnes je už známe, že stav našich čriev priamo ovplyvňuje aj kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Preto sme do kolagénu pridali vlákninu z klastrovej fazule a enzým papaín, ktoré zabezpečujú výživu črevného mikrobiomu, podporujú trávenie a starajú sa o naše črevá. Výstupným orgánom čriev je naša pokožka a preto pri skúmaní stavu pleti by sme mali zamerať pozornosť na našu stravu a stav čriev.

Klinicky testovaný morský kolagén

Chutný jahodový Kolagén na pleť, vlasy a nechty obsahuje hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb – najkvalitnejšiu formu kolagénu od firmy, ktorá sa výrobe tejto suroviny venuje už viac ako 175 rokov (pochádzajú z Francúzska a sú najväčšími výrobcami tejto suroviny na svete, a to je dôvod prečo môžeme povedať, že náš kolagén má skvelé senzorické vlastnosti). Kolagénové peptidy z morského kolagénu sú pre človeka najlepšie využiteľné na vlasy, nechty a pleť. Kvalita je prvoradá, ale dôležité sú aj množstvo účinných látok, preto sme do nášho Kolagénu na krásu namiešali až 5000 mg morského kolagénu. Ide o bioaktívny hydrolyzovaný morský kolagén typu I a III s vysokým obsahom glycínu, prolínu a hydroxyprolínu, troch základných stavebných prvkov pokožky. Účinky kolagénu sú podložené klinickou štúdiou.

Už po 25. roku života prirodzená produkcia kolagénu v tele rapídne klesá.

 

icon_vegetarian  Vegetarián

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku a laktózy

icon_cukr  Slazené stévií
 
icon_barviva  Farbené červenou repou
 

Vitamín C

Dostatočná dávka vitamínu C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a bez vitamínu C sa kolagén nedokáže vstrebať do tela. Tiež prispieva k správnej funkcii pokožky.
 
Kyselina hyalurónová
 
Kyselina hyalurónová je známa z kozmetického priemyslu pre svoje účinky na pleť. Pri jej užívaní je vaša pleť viac hydratovaná a zároveň starne pomalšie. Ak vaša pleť stráca pružnosť, môže to byť z dôvodu nedostatku tejto látky a preto ju treba dopĺňať. Zistilo sa, že jej úlohou je nadväzovať vodu a vytvárať gélovitú štruktúru. Funguje ako hubka, ktorá je schopná nasať až tisícnásobné množstvo vody, než je jej vlastná hmotnosť. Nachádza sa v každom tkanive tela av častiach, ktoré sa bez vlhkosti nezaobídu.
 
Zinok a biotín
 
Zinok a biotín prispievajú k udržaniu zdravej pokožky a zdravých vlasov, preto sú súčasťou nášho Kolagénu na pleť, vlasy a nechty. Zinok tiež prispieva k udržaniu zdravých nechtov.
 
Selén
 
Selén je dôležitý stopový prvok, ktorého síce potrebujeme pomerne málo, ale jeho neprítomnosť alebo nedostatok má na pleť, vlasy a nechty a celkové zdravie veľký vplyv. Antioxidačné vlastnosti selénu pomáhajú spomaľovať starnutie a prispievať k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Medzi ženami je uznávaný kvôli jeho účinkom na krásu. Prispieva totiž k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a zároveň prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín E

Vitamín E je významný antioxidant, ktorý prispieva k mladistvému vzhľadu tým, že prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 
Vláknina z klastrovej fazule
 
Možno ste už počuli o tom, že až 80% imunity sa nachádza práve v našich črevách. Stav tela vo vnútri sa odráža na vzhľade. Výstupným orgánom čriev je naša pokožka a preto pri skúmaní stavu pleti by sme mali zamerať pozornosť na našu stravu a stav čriev. Z toho dôvodu je veľmi dôležité venovať našim črevám dostatočnú pozornosť a pravidelne sa o ne starať. Preto sme do kolagénu pridali vlákninu z klastrovej fazule, ktorá zaisťuje výživu črevného mikrobiomu a stará sa o naše črevá.
 
Papaín
 
To, že až 80% imunity sa nachádza v našich črevách a ako súvisí s našou pleťou, vlasy a nechty sme už spomínali. Výstupným orgánom čriev je naša pokožka a preto pri skúmaní stavu pleti by sme mali zamerať pozornosť na našu stravu a stav čriev. Z toho dôvodu sme to kolagénu pridali aj tráviaci enzým papaín. Tento enzým pôsobí na činnosť tráviaceho traktu človeka. Má význam z hľadiska štiepenia a spracovania prijatých živín, trávenia bielkovín a podporuje stráviteľnosť potravín. Okrem toho pôsobí priaznivo na sliznicu žalúdka.
 
Prírodná jahodová príchuť
 
Tento kolagén obsahuje výlučne 100% prírodnú jahodovú príchuť a farbivo z červenej repy. Môžete sa teda tešiť na chutný ovocný nápoj bez akýchkoľvek chemických škodlivín.
 

Celé zloženie, dávkovanie a návod na prípravu nájdete na fotografii hore (po hlavnej fotografii produktu).

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: