Omega 3 1200 mg + EPA a DHA - 90 kaps.

Bez GMO a lepku
12 hodnotení
€14
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny sú dôležité pre kardiovaskulárny systém a napomáhajú činnosti srdca. Priaznivo ovplyvňujú stav očí a podieľajú sa aj na činnosti mozgu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Omega 3 + EPA a DHA

Omega-3 mastné kyseliny boli v našej strave vždy prítomné, ale až v posledných desaťročiach im bola uznaná dôležitá úloha v udržiavaní dobrého zdravia. Omega-3 rybí olej a EPA (kyselina eikosapentaénová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) v ňom, sú dôležité pre kardiovaskulárny systém a napomáhajú činnosti srdca. Priaznivo ovplyvňujú stav očí a podieľajú sa aj na činnosti mozgu. Sú to látky napomáhajúce správnemu fungovaniu tela.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Čím Omega 3 mastné kyseliny prospievajú?

  • prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu
  • prispieva k udržaniu dobrého zraku
  • prispieva k správnej funkcii srdca

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Omega 3 pre deti, Lecitín, Vitamín K, Multivitamín.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: