Omega 3 pre deti (citrónová) 500 mg + EPA, DHA a Vitamin E - 100 kaps.

Bez GMO a lepku
19 hodnotení
€19
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Naše Omega-3 pre deti s príchuťou citrónu je prírodný rybí olej obsahujúci vysoké množstvo kyselín DHA a EPA. Omega 3 prispieva k zdravému vývoju očí a srdca. Rovnako podporuje vývoj mozgu počas prvých rokov života.

Detailné informácie

Podrobný popis

Omega 3 pre deti

Naše Omega-3 pre deti s príchuťou citrónu je prírodný rybí olej obsahujúci vysoké množstvo kyselín DHA a EPA. Omega 3 prispieva k zdravému vývoju očí a srdca. Rovnako podporuje vývoj mozgu počas prvých rokov života.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
icon_konzervanty  Bez konzervantov a aspartámu
 

Tiež ste nemali radi rybí tuk? Žuvacie kapsule s ovocnou prírodnou citrónovou príchuťou budú vašim deťom chutiť oveľa viac, a pritom im dodajú Omega 3 mastné kyseliny. Tento výrobok obsahuje rybí tuk z čistých morí. Neobsahuje aspartám ani konzervanty. Omega 3 je obohatená o vitamín E. Proces výroby Omega 3 je spracovaný a ochutený tak, že rybia (pa)chuť je úplne potlačená a zostáva len pridaná lahodná chuť ovocia. Vaše deti si ho zamilujú.

Čím Omega 3 pre deti prospieva?

  • prispieva k vývoju mozgu počas prvých rokov života
  • prispieva k zdravému vývoju očí
  • prispieva k správnej funkcii srdiečka 

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Multivitamín pre deti, Vitamín C pre deti.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: