Multivitamín pre deti (čerešňa) - 17 vitamínov a minerálov - 90 tab.

Vegán Bez alergénov, GMO a lepku
14 hodnotení
€19
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Chcete svojmu dieťatku dopriať pre jeho zdravie len to najlepšie? Náš čerešňový multivitamín v tvare roztomilých zvieratiek si vaše deti zamilujú. Je vyvinutý na mieru tak, aby pokryl potreby detského tela. Oproti iným detským multivitamínom má prírodnú čerešňovú chuť a čo je dôležité, neobsahuje žiadne geneticky modifikované látky (GMO), alergény ani lepok a je vhodný aj pre vegánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multivitamín pre deti (čerešňa)

Náš čerešňový multivitamín v tvare roztomilých zvieratiek si vaše deti zamilujú. Je vyvinutý na mieru tak, aby pokryl potreby detského tela. Oproti iným detským multivitamínom má prírodnú čerešňovú chuť a čo je dôležité, neobsahuje žiadne geneticky modifikované látky (GMO), alergény ani lepok a je vhodný aj pre vegánov.

icon_vegan  Vegán

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

Deti často nemajú radi tablety – či už lieky alebo výživové doplnky. Keďže naše multivitamíny chutia ako cukríky, dajú sa cmúľať a majú veselé tvary, nebude problém, aby si vaše deti zvykli na zdravý životný štýl a príjem vitamínov. Sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Každá tableta obsahuje 12 základných vitamínov (vitamíny A, B, C, D, E) a 5 minerálov a stopových prvkov (zinok, vápnik, železo, jód, meď), ktoré zaistia správny vývoj a zdravie pre vaše dieťatko.

Čím Multivitamín pre deti prospieva?

  • prispieva k vývinu psychickej stránky a kognitívnych funkcií dieťaťa
  • prispieva k udržaniu normálnych duševných stavov
  • podporuje správny rast kostí, zubov a činnosť svalov
  • prispieva k udržaniu nervového systému
  • podporuje imunitný systém
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • podporuje metabolické pochody

Deti konzumujú málo ovocia a zeleniny a často majú nedostatok rôznych vitamínov a minerálov. Potrebujú mať však denný príjem všetkých vitamínov, aby sa zabezpečilo zdravie a optimálny vývoj, preto je dobré tieto medzery dopĺňať pomocou doplnkov stravy.

(Zdroje: Knihy od Adelle Davis a Earl Mindell)

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Omega 3 pre deti - citrónová, Vitamín C 500mg s Acerolou pre deti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: