Lecitín 1200 mg (zdroj cholínu a inositolu) - 100 kaps.

Bez GMO a lepku
18 hodnotení
€11
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Lecitín je výborným zdrojom vitamín B - konkrétne cholínu a inositolu. Lecitín udržuje fyzické a duševné zdravie. Prispieva k metabolizmu cholesterolu a podporuje pamäť a kognitívnu schopnosť. Napomáha normálnej funkcii prostaty a udržuje obehový systém. Vhodný pre žiarivé a krásne vlasy a nechty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lecitín 

Krásne vlasy a nechty, výborná pamäť, cholesterol pod kontrolou... Viete, na čo všetko sa lecitín nášmu organizmu môže hodiť?

Lecitín je pre náš organizmus veľmi dôležitý - je to prírodná látka pôsobiaca pri metabolizme tukov, ktoré prevádza na formu rozpustnú vo vode, a tak umožňuje ich vylúčenie z organizmu. Je to univerzálna látka vhodná pre každého, kto sa stará o svoje zdravie. Lecitín je významným zdrojom cholínu (vit. B4), inositolu (vit. B8), fosfolipidov a aminokyseliny Metation.

Lecitín udržuje fyzické a duševné zdravie. Prispieva k metabolizmu cholesterolu a podporuje pamäť a kognitívnu schopnosť. Napomáha normálnej funkcii prostaty a udržuje obehový systém. Vhodný pre žiarivé a krásne vlasy a nechty.


icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru


Lecitín je telu vlastná látka, ktorú produkuje naša pečeň a je dôležitou súčasťou každej bunky ľudského tela. Lecitín je prírodná látka, zmes fosfolipidov získavaných zo sóje. Fosfolipidy patria medzi tuky (lipidy) vytvárajúce membránu, ktorá chráni bunky pred prienikom nežiaducich látok, pričom nebráni prístupu látok potrebných. Tento produkt obsahuje želatínové kapsule s kvalitným sójovým lecitínom s garanciou pôvodu - vyrobeným zo sóje, ktorá nebola geneticky modifikovaná.

Čím Lecitin prospieva?

  • prispieva k metabolizmu cholesterolu
  • napomáha k dobrej pamäti
  • podporuje kognitívne funkcie, čo sú koncentrácie, pozornosť a bystrosť, prostredníctvom ktorých človek vníma svet okolo seba
  • vhodný pre žiarivé a krásne vlasy a nechty
  • podporuje fyzické a duševné zdravie
  • podporuje správnu funkciu buniek ľudského organizmu
  • udržuje obehový systém
  • napomáha normálnej funkcii prostaty

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Omega 3, Vitamín K, Multivitamín, Vitamín B5.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: