Vitamín E 400 IU prírodný (tokoferol) - 100 kaps.

Bez GMO a lepku
15 hodnotení
€26,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Vitamín E (tokoferol) prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Náš produkt sa jednoducho používa a je ocenený každým, kto chce podporiť svoje zdravie a vitalitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín E prírodný (tokoferol)

Vitamín E je rozpustný v tuku, v tele sa skladuje v pečeni, vo svaloch, semenníkoch, maternici, krvi a nadobličkách. Komplex spolu s vedľajšími látkami sa nazýva tokoferol. Vitamín E je dôležitým antioxidantom, zabraňuje oxidácii tukov podobne ako vitamín A, niektoré aminokyseliny a vitamín C. Asi 60-70% prijatého vitamínu sa vylúči stolicou. Na rozdiel od iných v tuku rozpustných vitamínov sa vitamín E uchováva v tele len krátku dobu podobne ako vitamíny B a C.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 

Čím Vitamín E prospieva?
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • priaznivo pôsobí na celkové zdravie a vitalitu

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Vitamín A, Vitamín C, B-komplex, Zinok, Selén, Koenzým Q10.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: