Koenzým Q10 60mg - 60 kaps.

Bez GMO a lepku
8 hodnotení
€18,70
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Koenzým Q10 je silný antioxidant a stará sa o účelné využívanie poskytovanej energie. S postupujúcim vekom produkcia tohto enzýmu klesá, preto je dôležité jeho pravidelné doplňovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koenzým Q10

Koenzým Q10 je súčasťou každej živej bunky. Je to silný antioxidant a stará sa o účelné využívanie poskytovanej energie. S postupujúcim vekom produkcia tohto enzýmu klesá, preto je dôležité jeho pravidelné doplňovanie. Najlepšie sa vstrebáva vo forme gélu, preto aj náš doplnok má túto formu.
 
icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
Táto zlúčenina je funkčne podobná vitamínom a je obsiahnutá vo väčšine ľudských buniek, okrem červených krviniek a buniek v šošovke, ktorým chýba mitochondria. Koenzým Q10 významne prispieva ku konverzii energie z potravy do chemickej energie ATP. Najviac Q10 teda obsahujú srdce, pľúca, pečeň, teda orgány s najväčšími požiadavkami na energiu.

Jeho hladinu okrem veku znižujú aj určité telesné záťaže ako je nevhodné stravovanie, oslabený organizmus a časté opakovanie stresových situácií. Pokiaľ dbáte o svoje celkové zdravie a vitalitu, koenzým Q10 bude vašim spoľahlivým spoločníkom na tejto ceste. 

 

Čím koenzým Q10 prospieva?

  • pomáha podporovať celkové zdravie a vitalitu
  • je to silný antioxidant
  • podieľa sa na činnosti vitamínov
  • podieľa sa na tvorbe energie v mitochondriách
  • prispieva k žiarivému vzhľadu pokožky

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Multivitamín, Vitamín E, Vitamín C, Zinok, Selén.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: