Extrakt z cesnaku - 90 kaps.

Bez GMO a lepku
10 hodnotení
€11,70
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Prírodný extrakt z cesnaku ponúkame vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl. Cesnak je silný antioxidant, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému, pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi a zdravé srdce.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extrakt z cesnaku

Prírodný extrakt z cesnaku vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl, obsahuje prírodné látky známe svojimi účinkami na cievne sústavy.

Cesnak je vytrvalá rastlina obsahujúca viazané silice, zlúčeninu alicín, vitamíny, minerály a látky inzulínových vlastností. Medzi ďalšie účinné látky, ktoré cesnak obsahuje, patria glutamylpeptidy, steroidné a triterpénové saponíny, lektíny, flavonoidy, polysacharidy, selén a ďalšie. Rastlina v sebe hromadí veľké množstvo jódu. Najväčšie množstvo účinných látok je koncentrované v cibuľke skladajúcej sa z pacibuliek krytých obalom z bielych šupín.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru


Čím cesnak prospieva?

  • prispieva k normálnej činnosti srdca
  • prispieva k normálnej hladine cholesterolu v krvi
  • prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a imunitnému systému
  • prispieva k normálnej hladine lipidov v krvi
  • vystupuje ako antioxidant
  • prispieva k normálnej činnosti cievnej sústavy
  • prispieva k normálnej činnosti pečene
  • prispieva k normálnej duševnej pohode a stresu

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Vitamín C, Vitamín E, Chlorella, Koenzým Q10, Zinok.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: