Vitamínový balíček OTEC

Akcia Tip
6 hodnotení
–10 %
Vitamínový balíček pro TAŤKU
€35,70 –10 % €32
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2022
Blíži sa deň, kedy má váš otec sviatok a vy ste pre neho ešte nevymysleli darček? Darujte mu balíček vitamínov na podporu zdravia a vitality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Blíži sa deň, kedy má váš otec sviatok a vy ste pre neho ešte nevymysleli darček? Darujte mu balíček vitamínov na podporu zdravia a vitality.

Balíček obsahuje:

  • Vápnik + Horčík + Vitamín D - Keďže muži bývajú často vyčerpaní a unavení z práce, tieto minerály podporujú tvorbu energie, výkonnosť a majú prirodzený upokojujúci účinok. Vápnik je nevyhnutný pre zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, znižuje riziko zlomenín a rednutia kostí a zaisťuje pravidelnú srdcovú činnosť. Horčík pomáha zachovať správnu hladinu cholesterolu, udržuje v dobrom stave obehový systém a je prevenciou proti infarktu. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a horčíka, podieľa sa na fungovaní imunitného systému, pomáha upokojovať nervy, dopomáha k zdravému spánku a znižuje citlivosť na bolesť. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.
  • Vitamín C - Vitamín stimuluje imunitný systém v priebehu vírusových a bakteriálnych infekcií k väčším výkonom. Tiež pomáha pri liečení prechladnutia, zmierňuje príznaky stresu a vyčerpania, znižuje riziko vzniku krvných zrazenín a podporuje dobrý stav pokožky a zubov. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.
  • Multi Vitamineral - Obsahuje až 34 vitamínov a minerálov na podporu zdravia. Posilňuje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, kože, dodáva energiu a znižuje únavu. Rovnako zlepšuje funkciu mozgu, aktivuje hormonálny systém a je nevyhnutný na výživu svalov a tvorbu krvi. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia. Viac o tomto produkte a jeho účinkoch tu.

 

Chceli by ste vyskladať iný balíček, alebo máte nejaké špeciálne požiadavky na darček? Kontaktujte nás, radi vám zadarmo pomôžeme s výberom.

vitaminy@drvitamin.sk

+420 725 356 088

 

Upozornenie: Výživové hodnoty a zloženie nájdete zvlášť pri každom produkte. Produkty nie sú zabalené v darčekovom balení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: