Vitamín B10 PABA (kyselina para-aminobenzoová) 100 mg - 100 kaps.

Bez alergénov, GMO a lepku
11 hodnotení
€13,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

PABA je súčasťou vitamínov skupiny B a niekedy sa označuje ako Vitamín B10. Ľudské telo ju používa na tvorbu kyseliny listovej, a teda vitamínu B9.

Detailné informácie

Podrobný popis

PABA - kyselina paraaminobenzoová

PABA, celým názvom kyselina paraaminobenzoová, je tiež súčasťou vitamínov skupiny B. Niekedy sa označuje aj ako Vitamín B10. Telo si ju môže vyrábať samo. Je základom tvorby kyseliny listovej a zúčastňuje sa pri utilizácii bielkovín.

PABA je rozpustná vo vode a dávky sa merajú v mg. Náš produkt obsahuje ľahko prehĺtateľné kapsule a dávkovanie sa odporúča na 1 kapsulu denne s jedlom.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
 

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: B-komplex, Kyselina listová, Vitamín C.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: