Vitamín B1 tiamín 100 mg - 60 kaps.

Bez alergénov, GMO a lepku
9 hodnotení
€10,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Vitamín B1 prispieva k správnej funkcii psychiky, normálnej činnosti nervového systému a srdca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín B1

Vitamín B1 (tiamín) je vo vode rozpustný. Rovnako ako tomu je u všetkých vitamínov skupiny B, nemožno v tele skladovať a akýkoľvek prebytok sa okamžite vylúči. Niekedy sa nazýva aj „chytrý vitamín“, pretože prispieva k uspokojeniu nervovovej činnosti a vyrovnanej psychike. Dávky sa určujú v mg.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergénov

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
 

Čím Vitamín B1 prospieva?

  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
  • prispieva k správnej funkcii psychiky
  • prispieva k správnej funkcii srdca

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: B-komplex, Kyselina listová, Vitamín B12, Vitamín B5, Vitamín C.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EÚ nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. Hoci sa tieto prípravky používali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1/2003. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani účinky doplnkov, ktoré sú preukázané vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií, pokiaľ nejde o registrovaný liek (liečivo) farmaceutickou firmou. Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: