Chcem zlepšiť: Redukcia hmotnosti

chudnutie

O čo ide?

Nie je jednoduché schudnúť tak, aby ste po redukčnej diéte nepoškodili svoj organizmus a aby sa Vám drastické chudnutie už o pár týždňov neoplatilo výrazným zhoršením zdravotného stavu. Možno aj pri nesprávnom stravovaní schudnete hlavne na svaloch (telo si berie energiu i zo svalových buniek) a následne priberiete hlavne tuky do svojich podkožných tukových buniek. Nevhodné a hlavne nezdravé stravovanie počas diét je základným kameňom sklamania z takej diéty. Chcete schudnúť a neviete čo potrebuje Vaše telo, aby správne fungovalo a netrpelo nedostatkom? Jednou zo základných a veľmi potrebných zložiek v stravovaní človeka sú vitamíny.

Čo radia odborníci?

„Nie každý si však s týmto procesom dokáže poradiť tak, aby bol s výsledkom sám spokojný. Ak vám na vašej línii záleží, netreba hádzať flintu do žita. Nie každý túži po vypracovanom bruchu, väčšine ľuďom stačí aspoň štíhly pás. Urobiť však zo sna realitu, nie je vždy jednoduché. Tieto produkty vám uľahčia proces chudnutia:

  • Jód - reguluje spaľovanie energetických zdrojov, stimuluje priame využívanie tuku a uvoľňuje telesnú energiu
  • Vápnik + Horčík - vápnik pomáha udržiavať telesnú váhu, podporuje zdravú regeneraciu a činnosť svalov a horčík pomáha spaľovať tuk a uvoľňuje energiu
  • Chróm - prispieva k redukcii hmotnosti a pomáha pri tvorbe svalov
  • Chlorella a Spirulina - obe tieto riasy pomáhajú kontrolovať a udržiavať telesnú váhu
  • Pupalkový olej - uľahčuje chudnutie zvýšeným spaľovaním nasýtených tukov a pomáha k udržiavaniu pružnosti a celkovej kráse a zdraviu pokožky
  • Očista trávenia - podporuje úbytok váhy: Pri užívaní tohto prípravku dokáže organizmus efektívnejšie spracovať potravu a nehromadí ju, čo vedie k zníženiu hmotnosti.

- MUDr. Kamil Dvořák odporúča: Jód, Vápnik + Horčík, Chróm, Chlorella a Spirulina, Pupalkový olej, Očista trávenia

 

Súvisiace produkty