Chcem zlepšiť: Detoxikácia organizmu

detox

O čo ide?

Niekedy sa človek necíti dobre. Nie je chorý, ani unavený, iba vie, že jeho telo by potrebovalo doplniť energiu. Ideálnym spôsobom, ako to dosiahnuť je detoxikácia organizmu, ktorá vás zbaví toxínov, zápchy, črevných ťažkostí, uľaví vášmu žalúdku a rozjasní pleť. Mnohí sme chodiacim skladiskom jedov, ktoré sa nám ukladajú najmä v tuku, ale aj v ostatných orgánoch. Zaplavujú mozog, spôsobujú depresiu, úzkosť, strach a pod. V každom prípade očista čriev od nahromadených toxínov a parazitov a ich detoxikácia tela by mala byť prvým krokom akéhokoľvek „veľkého upratovania“.

Čo radia odborníci?

"Zdravý životný štýl dá občas zabrať, ale všetci vieme, že prináša výhody, ktoré za to stoja. Nielen vplyvom zlého životného prostredia, ale aj vďaka odpadovým látkam, ktoré vznikajú pri metabolizme sa náš organizmus postupne znečisťuje, až sa stane "toxický." Tiež nám neprospieva spôsob, akým žijeme – obvykle sa ponáhľame, sme v strese, jeme skôr nezdravé potraviny s veľkým množstvom sacharidov.

Riasa Chlorella je označovaná za účinný detoxikačný prostriedok - efektívne zbavuje telo nežiaducich látok a jedov, podporuje funkcie jednotlivých orgánov a znižuje koncentráciu škodlivých látok v krvi av črevách. Menej únavy a viac energie je tiež príjemnou súčasťou celkového zlepšenia zdravotnej kondície.
Riasu Chlorellu - na podporu detoxikácie sa všeobecne odporúča užívať aspoň dvakrát ročne, a to vždy po dobu dvoch mesiacov na jar a jeseň. Okrem chlorelly je účinným doplnkom aj produkt Očista trávenia na očistu čriev, ktorý obsahuje pantentovanú zmes prírodných látok. Očista trávenia prispieva k odstráneniu parazitov, podporuje chudnutie, pomáha zbaviť sa zápchy, znižuje únavu, pomáha redukovať plynatosť a nadúvanie, prispieva k úbytku akné. Výborným pomocníkom pri detoxe je aj draslík, pretože sa podieľa na odstraňovaní odpadových látok z tela."

 - MUDr. Kamil Dvořák odporúča: Očista trávenia, Chlorella, Draslík

Súvisiace produkty