Viac ako rok ma obťažovala stuhnutosť lýtka s kŕčmi...

„Už viac ako rok ma obťažovala stuhnutosť ľavého lýtka s občasnými kŕčmi, zvlášť ráno, po pretiahnutí.

Hoci pôvodca - platnička je dávno na svojom mieste a denné cvičenie trochu pomáha, zle živený nerv a sval o sebe dávali vedieť. Zvlášť pri športe, ale aj v noci a často aj cez deň.

Ako poradca vo výžive a terapeut TČM, zvyknutý s doplnkami pracovať, som si zvolil tri produkty, ktoré považujem za základ pre každého - aj zdravého človeka. Dvakrát denne Multivitamínovú energiu Aktiv spoločne s Multiminerálom doplnilo ešte jedno Céčko 500 mg. Slnko nám chýba a ovocie je už dlho - vďaka skladovaniu takmer bez vitamínov. Prvé tri dni boli v znamení nárastu energie a chuti robiť aj veci, ktoré mám vo zvyku odkladať.

Črevá zareagovali mierne redšou stolicou, čo je dobrý efekt, naznačujúci, že je vždy niečo na prečistenie a odpratanie.

Tretí deň som na svoj údiv nebol prebudený brnením v nohe a stuhnutosťou. Zato večer som odpadol (zaspal) skôr, než mám vo zvyku. Rovnako tak aj nasledujúci deň. Od piateho dňa užívania sa môžem ráno v posteli pretiahnuť bez toho, aby som dostal kŕč do lýtka, aj tréningy nádychového potápania si viac užívam. Okrem toho sa nemusím nútiť do práce a nemávam sklony hľadať si výhovorky, alebo prácu nedorobiť do konca. Spánok je hlbší, viac regenerujúci, aj keď musím vstať skôr, nezívam celé dopoludnie. Odpadli aj klasické enegetické špičky, nasledované únavou.

Som rád, že aj svojim klientom môžem ponúknuť niečo, čo som si vyskúšal a viem, že funguje."

Radim (36)