Tiež som tomu hneď neverila, ale človek to musí skúsiť, aby uveril

"Zdravím všetkých priaznivcov obchodu Dr.Vitamin.

Už nejaký ten piatok postupne skúšam a používam vitamíny od Dr: Vitamina, pretože sú vyrobené z nechemicky modifikovaných surovín. Asi jeden z prvých vitamínov bol na Vlasy, pleť a nechty, keď som po 2 mesiacoch užívania zistila, že mi menej padajú moje dlhé vlasy a po cca 5tich mesiacoch som mala pevnejšie nechty a samozrejme aj na lepšej koži sa to prejavilo.

Ďalej užívam Sea kelp prírodný jód, o ktorom som sa dočítala, že udržuje vašu štítnu žľazu v správnej kondícii a to prináša svoje ovocie. Aj keď mám niečo cez 40 rokov a moja váha bola značne kolísavá hlavne hore, teraz cítim, že nemám problém váhu si udržiavať a aj bez väčších problémov schudnúť.

A pre nás ženy je dobré užívať asi tak 10 dní pred menštruáciou Kal-Mag (horčík a vápnik) tie sú nutné dopĺňať, pretože menštruáciou ich strácame a potom sme unavené. Tieto spomínané vitamíny sú na dlhodobejšie užívanie.

Ale vyskúšala som aj také čo pôsobí rýchlo a ihneď. Už 25 rokov sa trápim migrénami a chodím na neurológiu a toľko liekov na bolesť čo na mňa vyskúšali a pritom úplne stačilo vedieť čo viem teraz. Soľ a Draslík, to je najväčšie tajomstvo, ktoré by mal poznať každý a už nikdy nevezmete do pusy žiadne prášky na bolesti!!!! Akonáhle mi prichádza bolesť hlavy alebo migréna vezmem si 1/2 lyžičky kvalitnej soli, zapijem ju a pokiaľ bolesť výraznejšie neustúpi do 10 minút, tak prehltnem 2-4 Draslíky a do 15-20 minút je po bolesti. Tiež som tomu hneď neverila, ale človek to musí skúsiť aby uveril. Už som to praktizovala na niekoľkých kamarátkach s veľkým úspechom. Po Draslíku môžete ďalej fungovať aj na večierku môžete ďalej piť, ale po Ibalgine sa nesmie ďalej piť alkohol. Mohla by som tu písať ešte ďalej, ale nechám si to nabudúce.

Ďakujem za skvelé vitamíny, ktoré dokážu riešiť akýkoľvek zdravotný problém. Odporúčam prečítať si knihu od Adelle Davis UZDRAVME SE (Ako obnoviť zdravie pomocou správnej výživy), tam nájdete odpovede na Vaše problémy."

Všetkým prajem pevné zdravie bez bolestí,

Dana Matoušková