Môj psychický stav sa oveľa zlepšil, alergia zmizla

"Dobrý deň,

chcela by som sa Vám týmto veľmi poďakovať za Vaše vysoko kvalitné vitamíny na podporu imunity a dostupné ceny.

Už dlhšiu dobu som mala zdravotné problémy: hrozná únava, nepokoj, nespavosť, pocit úzkosti, vypadávanie vlasov. Začali sa mi častejšie objavovať vyrážky na tvári a potom aj celom tele. Kortikoidy už veľmi nezaberali...

Vyšetrenie krvi ukázalo, že mám zníženú hladinu draslíka, vážny deficit vit. E a A, B6, C, kyseliny listovej, B12, vit. D, znížené množstvo hemoglobínu, chýbal mi vápnik a horčík...

Výsledok vyšetrenia ma hrozne prekvapil, pretože som si vitamíny a minerály stále kupovala v lekárni.

Vôbec som nevedela, čo si mám počať... Na internete som sa dozvedela, že vitamíny a minerály nesmú byť geneticky modifikované. Úžitok a vstrebateľnosť syntetických vitamínov je nulová.

Vyhadzovala som zbytočne peniaze. Začala som vyhľadávať vitamíny bez GMO za dostupnú cenu.

A tak som objavila Vašu webovú stránku s genetickými nemodifikovanými vitamínmi a objednala som si Multi Vitamineral Premium a Vápnik + Horčík + D3 (tekutý v kapsuliach).

Výsledok ma ohromil! Môj psychický stav sa oveľa zlepšil, alergia zmizla (myslím si, že mi veľmi chýbal horčík). Išla som po troch mesiacoch používania vitamínov na kontrolu krvi. Stopové prvky mám v norme! Potrebujem ešte železo, ale budem ho používať zvlášť...

Objednala som Multi Vitamineral pre dospelých členov svojej rodiny, Multivitamín pre deti a vitamíny na Vlasy, pleť a nechty.

Všetci pocítili silu vitamínov a blahodarný vplyv na svoje zdravie. Účinok vitamínov veľmi ocenil môj manžel, ktorý robí dvanástky.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem!"

 

S pozdravom

Mgr. Anna V.

Produkty spomenuté v článku: Multi Vitamineral Premium, Vápnik + Horčík + D3 (tekutý v kapsuliach), Multivitamín pre deti a Vlasy, pleť a nechty.