Všimol som si, že vstávam ráno svieži a oddýchnutý, mám výrazne lepšiu náladu po celý deň

"Ako dlhodobý užívateľ vitamínov firmy Dr.Vitamin, konkrétne prípravku MultiVitamínová Energia Standard môžem porovnať rozdiely medzi ich obyčajným a odporúčaným používaním, tzn. minimálne 3 kapsule denne. Kým som užíval 1-2 kapsule denne nepozoroval som pri sebe žiadne viditeľné rozdiely medzi obdobím, kedy som vitamíny vôbec neužíval. Potom som jedného dňa na odporúčanie vyskúšal pravidelné užívanie 3 kapsúl denne po dobu 1 týždňa a už 4. deň som na sebe začal pozorovať viditeľné zmeny. Najprv som si všimol, že vstávam ráno svieži a oddýchnutý, potom som " z ničoho nič" dostal chuť behať po schodoch hore ako počas mojej mladosti a mal výrazne lepšiu náladu po celý deň.

Podobne "zázračné" výsledky som zaznamenal pri užívaní prípravku MultiVitamínová Energia Aktiv.

Už 10 rokov sa pravidelne zúčastňujem cyklistického maratónu okolo Českej republiky, kedy počas 10 dní prejdeme na bicykloch cca 1.300 Km. Kým som nepoužíval tento prípravok, pravidelne som zažíval počas etáp kŕče a stavy fyzického vyčerpania. Potom, čo som začal s užívaním multivitamínov od firmy Dr.Vitamin, sa moje stavy počas maratónov viditeľne zlepšili, ale stále som býval obzvlášť v kopcovitých etapách vyčerpaný.

Tento rok som prvýkrát dôsledne dbal na to, aby som každý deň spotreboval jeden plátok (3x2 kapsule) týchto multivitamínov a výsledok ma samotného ohromil. Aj keď som prakticky tento rok na bicykli netrénoval (najazdil som pred maratónom asi 60 Km), za celý čas som nemal jedinú krízu ani som sa nedostal do stavu fyzického vyčerpania. Navyše sa tento rok išlo v extrémnom počasí, keď teploty na slnku vystúpali až na 51 °C. Viditeľnú zmenu si všimol aj jeden z bývalých profesionálnych cyklistov, ktorý s nami jazdí už 6 rokov a ktorému som v kopcoch prvýkrát začal uchádzať, hoci je o 15 rokov mladší.

Preto môžem zo svojej skúsenosti odporučiť oba prípravky, ale je nutné ich brať v dostatočnom množstve, aby ste z nich mali naozaj maximálny úžitok."

Jano S.

Produkty spomenuté v článku: MultiVitamínová Energia Standard, MultiVitamínová Energia Aktiv.