Tipy na vianočné darčeky, ktoré potešia každého

Vianoce sú za dverami a priznajte sa, koľkí z vás ešte nemájú vyriešené darčeky? Často sa stáva, že si to nechávame na poslednú chvíľu a potom to nie vždy dopadne dobre. Preto sme sa rozhodli napísať tento článok a dať vám pár tipov na darčeky, ktoré potešia každého. Pôjde totiž o produkty na podporu zdravia a mať dobré zdravie sa predsa hodí každému, no nie? :)

vianoce

Multi Vitaminerál

Náš najpredávanejší produkt, ktorí zákazníci milujú už mnoho rokov, hovorí sám za seba. Ide o unikátne gélové kapsule, ktoré obsahujú až 34 vitamínov a minerálov. Podporuje zdravie, imunitu, dodáva energiu a znižuje únavu. A čo je najlepšie, je vhodný pre mužov aj ženy v každom veku! Multi Vitaminerál nájdete TU.

Knihy od Adelle Davis

Ak máte v okolí milovníkov kníh, týmito určite potešíte. Sú od autorky Adelle Davis, ktorá je uznávanou odborníčkou v oblasti zdravia a výživy. Knihy sú napísané jednoduchým spôsobom, aby ich pochopil každý čitateľ. Dozviete sa v nich zaručené spôsoby ako podporiť svoje zdravie, predísť chorobám, ako riešiť každodenné problémy ako stres, únavu, ale aj závažnejšie kožné, sexuálne, tráviace, srdečné a iné problémy. Knihy nájdete TU.

Balíčky vitamínov

Hľadáte vhodný darček pre priateľku, mamičku či sestru? Chceli by ste obdarovať starých rodičov, no neviete čím? Na našom webe nájdete rôzne druhy vitamínových balíčkov, takže vybrať ten správny pre vašich blízkych určite nebude problém. A dokonca sú všetky v 10% zľave! Nájdete ich TU.

Darčekový poukaz

Chceli by ste svojho blízkeho obdarovať doplnkami výživy, ale neviete, ktorý by bol pre neho vhodný? Kúpte mu jeden z našich darčekový poukazov a nechajte výber na neho. Darovať zdravie nebolo nikdy tak jednoduché. Poukazy nájdete TU.

Veríme, že sme vás aspoň trochu inšpirovali. Darovať zdravie a vitálnejší život je to najkrajšie, čo môžete urobiť.


Nakúpiť spomínané produkty z článku:

 Multivitamineral 

 

 Knihy o zdraví 

 

 Balíčky vitamínov 

 

 Darčekový poukaz