Klobúk dole, Multi Vitamineral a Dr.Vitamin u mňa víťazí!

„Dobrý deň, chcem sa podeliť so skúsenosťami s Multi Vitamineralom.

Pracoval som vo veľmi závadnom, prašnom prostredí. V čiastočne uzavretej obrovskej hale, kde sa ešte navyše zdržiavali holuby. O tých je všeobecne známe, že roznášajú všetky možné nákazy, s ktorými sami prídu na svojich leteckých cestách do styku.

V týchto podmienkach som pracoval často 10 aj viac hodín denne, čiastočne aj cez víkendy. Po istom čase som začal mať zdravotné problémy najrôznejšieho charakteru. Bolo mi jasné, že môj imunitný systém už danú záťaž nezvláda. Ale čo s tým? Ako mu môžem pomôcť? Nechcelo sa mi kupovať drahé klasické umelé vitamíny a doplnky z lekárne. Keď to nie je prírodný produkt, mám k tomu nedôveru až odpor. V dnešnej obrovskej nadmernej ponuky všetkých možných zdravia podporných výrobkov nie je ľahké orientovať sa. Bol som celkom bezradný.

Vesmírny plán môjho života ale mal pre mňa nachystanú záchrannú akciu. Dopočul som sa o malej ezoterickej výstave. Zhodou okolností som mal ten víkend voľno. A keďže je táto téma môjmu srdcu blízka, vypravil som sa so zvedavosťou na výstavu. Bola pekná a klasická. Z každého rožku trošku, pre každého niečo. Prechádzal som pomedzi stoly, prezeral ponúkané zázraky, záhady, tajomné i divutvorné výplody prírody. Až som sa zastavil pri stolíku firmy Dr.Vitamin. Príjemná pani mi predstavila celý rad mne zatiaľ neznámych vitamínových a minerálnych prípravkov, ktoré na moje prekvapenie neboli zďaleka tak drahé, ako obvykle. To ma zaujalo. Začal som tú pani lepšie počúvať, pýtal som sa na spôsob výroby, dopravy do Česka a distribúciu, teda dostupnosti v prípade, že by sa mi osvedčili. Pretože už som bol rozhodnutý, že ich vyskúšam.

Hneď v ten deň som začal užívať Multi Vitamineral. Článok v materiáloch, ktoré som k tomu dostal, sľuboval razantnú pomoc. Po niekoľkých málo dňoch som na svoje prekvapenie a potešenie začal pociťovať zlepšenie dýchania, nemal som tak zdurené sliznice. Svalová únava bola stále menšia, až som bol zas celkovo v pohode. Asi po mesiaci som si mohol kontrolne overiť funkčnosť Multi Vitamineralu na nechtoch. Biele škvrnky vymizli, mesiačiky sa zatiahli, nechty boli pevnejšie, lesklé, na pohľad pekné. Prekvapilo ma, že dokonca uzliny za ušami, ktoré som mával od detstva zväčšené a viditeľné, boli zrazu preč! „Neviditeľné“! Tak toto ma dostalo. To je môj favorit! Multi Vitamineral.

Smekám klobúk, Multi Vitamineral a Dr. Vitamín u mňa víťazí!

Prajem úspech na trhu, pevnú pozíciu a veľa spokojných užívateľov. Len tak totiž budem mať zaručenú dostupnosť môjho obľúbeného vitamínového komplexu Multi Vitamineral! Veľmi rád tiež ponúknem a oboznámim s produktmi firmy Dr.Vitamín svojich klientov."

 

S pozdravom

Peter G.

Produkty spomenuté v článku: Multi Vitamineral Premium