Extrakt z cesnaku - 90 kaps.

Bez GMO a lepku
8 hodnotení
€11,70
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Prírodný extrakt z cesnaku vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl, po ktorých vám nezostane zapáchajúci dych. Cesnak je silný antioxidant, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému, pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi a zdravé srdce.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extrakt z cesnaku

Prírodný extrakt z cesnaku vo forme kapsúl, obsahuje prírodné látky známe svojimi účinkami na steny ciev, na krvný tlak. Cesnak priaznivo pôsobí na celý organizmus. Prírodný extrakt z cesnaku vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl, po ktorých vám nezostane zapáchajúci dych.

Cesnak je vytrvalá rastlina obsahujúca viazané silice, zlúčeninu alicín, vitamíny, minerály a látky inzulínových vlastností. Medzi ďalšie účinné látky, ktoré cesnak obsahuje, patria glutamylpeptidy, steroidné a triterpénové saponíny, lektíny, flavonoidy, polysacharidy, selén a ďalšie. Rastlina v sebe hromadí veľké množstvo jódu. Najväčšie množstvo účinných látok je koncentrované v cibuľke skladajúcej sa z pacibuliek krytých obalom z bielych šupín.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru


Čím česnek prospieva?

  • prispieva k správnej funkcii imunitného systému
  • pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi, čím znižuje riziko mozgovej príhody a ischemickej srdcovej choroby
  • pomáha udržiavať zdravé srdce
  • pomáha pečeni pri detoxikácii organizmu
  • tlmí alergické prejavy (predovšetkým pri astme)
  • potláča vplyv karcinogénnych látok

 

(Zdroje: Knihy od Adelle Davis a Earl Mindell)

Pre ešte lepší účinok odporúčame dokúpiť tieto produkty: Vitamín C, Vitamín E, Chlorella, Koenzým Q10, Zinok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: